Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szabó Péter az egyik legjobb...

Szabó Péter az egyik legjobb motivációs előadó a világon?

Figyelt kérdés

2019. okt. 15. 19:44
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 A kérdező kommentje:

# 20


Na ezt mondom én is,a sok hülyéből él akik ezekért a dolgokért fizetnek amit ő mond,pedig mindenkiben ott van az amire azt hiszik,hogy ő teremti meg neki :)

Én egy büdös buznyákot se adnék neki :)

2020. ápr. 4. 16:25
 22/65 A kérdező kommentje:

# 20


Egyébként pont azért duzzad az az 1% mert olyan ez is mint a vallás,kimossák az agyakat és egyre több lesz a hívő,azokat meg le lehet húzni :) Most meg szabó petike is nagyot kaszálhat mert egyre több a kétségbe esett ember,ő nem ideges mert megél ezekből az emberekből.

2020. ápr. 4. 16:27
 23/65 anonim ***** válasza:
18%

És egyre több az olyan ember akit megöl az irigység mint téged.

Senki az égvilágon nem gátol meg abban,hogy olyan sok pénzed és elismerésed legyen mint neki!



Tudod,miért bírálják őt nagyon sokan?

Mert a véleményt formálók többsége rosszul érzi magát a bőrében,önbizalomhiányos,tele van kisebbségi érzéssel.


Az irigység nem más mint elismerés álruhában! Szerintem csodásan igaz😄


Sziasztok,köszönöm a figyelmet!😊

2020. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
69%

Még jó, hogy itt senki nem irigy, hanem átlát a külső csillogáson és több kell neki, mint elismerés és pénz. Felőlem milliárdos is lehet, nehogy utálom, hanem egyszerűen nem érdekel, annyira nincs benne semmi érték, hogy nem mozgat meg semmilyen szinten. Az én szemembe egy kókler marad, a sajátos sötét világával. De te tudod kedves utolsó, itt senkit nem üldöznek Szabó Péter rajongásért, te így mi úgy, itt a legkevesebben irigyek rá.


Minden jót neked!

2020. ápr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
18%

Tudod,a használt szavak és mondatok ténylegesen megmutatják a kommunikáció milyenségét.

És még rengeteg megnyilvánási formáról nem beszéltem,ami itt nem is szükséges.

Szidhatjátok Pétert bármikor amikor jól esik,ennek ellenére egészséges,kiválóan éli az életét,tele van önbizalommal,elképesztően érékes és sikeres ember.(Aki utálja és nem szereti őt,annak saját magának kéne belülre néznie,miért vagyok szerencsétlen ember,miért van bennem önutálat,miért nincs önbizalmam,miért vagyok kishitű? )Mivel az emnerek 95%a ezekkel a sok hiányossággal bír,addig ti is megtisztelhetnétek öt új hallgatóként,mivel a személyiség fejlődés csodálatos.Bíztatok mimdenkit aki Szabó Péter ellenes a hirtelen sikerhez 10 évre van szükség rengeteg utazással,évi 10 millió forintot szán önképzésre stb.

Egyébként mivel mindenki irigy rá itt: Ez pedig rátok illikn mert olyan egyszerüek vagytok mint a legyek akik csak arra jók,hogy eltapossák őket😊

Az irigység a másik elismerése hogy jobb nálad és ezt tudomásul venni😊

2020. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 A kérdező kommentje:

# 25


Na számoljunk csak anno nem tudom te írtad e de mondjuk van 1% szabó peti rajongó meg 95% buta ember akik csak irigyek rá,de hol van a maradék 4% és a 95% ból lehet azt sem tudja a legtöbb hogy ez a bájgúnár egyáltalán él vagy létezik bár bocs én világ méretben számoltam :)

Amúgy te is egy tipikus suttyó ember vagy és még te osztod a másikat,honnan veszed,hogy a légy arra teremtődött,hogy eltapossák?Minden állatnak rovarnak meg van a helye a természetben az,hogy a primitív emberi faj eltapossa vagy leüti a legyet még nem jelenti azt,hogy haszontalan a földi életben :) De neked kb eddig visz az agyad és te tartod magad az 1% nak :)

2020. ápr. 6. 21:30
 27/65 anonim ***** válasza:
0%

És természetesen kiváló anyagi helyzetben van oda és akkor jut el amikor csak akar.

Mivel a világ legelőkelőbb üzletembereivel együtt tart bárhol előadást így tovább sokszorozódik a bevétele😊👍

Sajnálom,hogy itt egy páran csak magát az embert fgyelik de azt nem ami valójában maga a szenzáció.


Értékelem azon embertársainkat,akik másik úton igyekeznek fejlődni az elképzelt útjukon.


Köszönöm,hogy időt szántak hozzászólásomhoz!


Legyen további szép estélyük és érezzék jól magukat.

Minden rendben van önökkel😊

2020. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 A kérdező kommentje:

# 27


Te amúgy tuti szabó péter egyik reklám embere vagy :D

2020. ápr. 6. 22:11
 29/65 anonim ***** válasza:
44%

Kedves 26-os válaszadó😊


Valóban olvashattál egy olyan cikket ami 1%-al indult, de azt szükéges mondanom,hogy ezzel az aránnyal egy másik válaszadó fejtette ki veleményét.Azzal az indokkal,Péter talán még az 1%-ot sem éri el.

Aztán következtem én az érzékeny ámde igen hatásos válaszaimmal.


Amit helyesen kiszúrtál a léggyel kapcsolatban, egy kitűnő visszajelzése volt annak,hogy a sokkal tartalmasabb témára vagy egy kis légyre koncentrál,az az mi az pontosan,amire figyelsz!


Ez is Szabó Péter egyik nagyszerű pillanatnyi elmejátéka!


Nevess,szeress és érezd jól magad😊👍

2020. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:

Kedves 27-es vàlaszadò!


A gondolat a vilàgegyetem egyike a kifürkészhetetlen rejtelemnek!

2020. ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!