Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szabó Péter az egyik legjobb...

Szabó Péter az egyik legjobb motivációs előadó a világon?

Figyelt kérdés

2019. okt. 15. 19:44
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
89%

Abszolút illik a kókler az összes hatásvadász semmitmondó életviteli tanácsadó csodaemberre, aki abból szedi meg magát hogy néhány hiszékeny ember issza a szavait.


"(főnév) Vásári mutatványos, aki látványos, szemfényvesztő, hatásvadász eszközökkel igyekszik közönségét elkápráztatni."

2020. máj. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
23%

Ha valaki 2-szer fullra megtölti a sportarénàt akkor akkor annak oka van nem?

komoly hivatàssal jàrò emnerek jàrnak oda és amit kivesznek az elõadàsbòl,azt betudjàk forgatni az élet részeibe.

Tudjàtok miért nem szeretitek õt és bàntjàtok àllandòan mert kicsi az önbecsülésetek,és irigyek vagytok arra amit õ megtehet bàrmibe kerül is.

Ti pedig a belsõ sìrò ego miatt sajnàlatba estek.

Elhangzott a "hìvõ"szò hogy Péternek hìvõi vannak.Nos,ez a te véleményed,viszont a tudatlansàg nem mentesìt a felelõsség alòl.

Aki egy elõadàsàra elmegy,õ alkotja a közönség egy részét,az összlétszàm pedig a közönség.

Amúgy megjegyezném,hogy Pétert semmivel nem tudjàtok megbàntani,annyira kiképezte magàt pszicholôgiàbòl,kvantumfizikàbòl és mindenre ami egy vagy több nehèz ember hatékony kezelésére vagyekezelésére kell azt kiràzza a kisujjàbòl és még nevet is ha éppen ûgy van kedve.

Hiszen ez az egész vàllalkozàs az övé és nagy örömömre szolgàl,hogy egyre inkàbb bõvül.

Csak azok bàntjàk õt,akik sajàt magukkal nincsenek jòban és nem hiszik el,hogy szerethetõk.Vagy éppen egy felsõvezetõ aki majd most megmutatja,bogy beült a székre és elkezdte tördelni az újjàt.

A màsik,ha valakit megcsap a téma,ràlép a tyúkszemedre az nagyon fàj mert betalàlt a mesélnivalòja.

A harag azért is élhet bennetek mert tudjàtok hogy azt az oltàri rezgésszintet többségeteket zavarba ejt,illetve màsokra mutogatsz hogyan kéne élned.kezd el vàllalni a felelõsséget.Olyan egyszerûen mond el mimdent.Nekem ez a jò mert én is tanulom az életet mimden fricskàjàval,de hàt ettõl fejlõdünk,tanulunk.

Ha nem sikerül amit elterveztél ne Szabò Pétert hibàztasd vagy nekem mindegy de mivel ezt teszitek az az önbecsülés hiànya tehàt magatokban kell rendet tennetek aztàn tudod kedvelni a màsikat is.

2020. máj. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 A kérdező kommentje:

# 40


Isten igazán az időm legnagyobb részében szarok szabó péterre szóval ez nem talált van,hogy azt sem tudom ki az m :)

2020. máj. 3. 15:51
 44/65 A kérdező kommentje:

# 40


Egyébként míg te velünk foglalkozol akik ezzel a témával foglalkoznak addig gondolj bele szabó péter nálad is mennyivel hozzá méltóbb dologgal tölti el az idejét :D :D :D

2020. máj. 3. 15:53
 45/65 A kérdező kommentje:

# 42


2x fullra az arénát?Hát jó gagyi ember, hitler megtöltött egy egész országot évekig :D

2020. máj. 3. 15:54
 46/65 A kérdező kommentje:

# 42


Azok a nagy emberek akik hozzá járnak csak azért tudnak kiforgatni az előadásokból valamit mert sok a birka ember ha nem lenne nekik is felkopna az álluk :)

2020. máj. 3. 15:58
 47/65 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező.

Igazából nem tudom, hogy ki vagy, és nem is szeretnék Veled foglalkozni. Egy feltett kérdésre és az arra adott reakciókra reagáltam, feltételezve, hogy választ is vársz a kérdéseidre. Ha nem szereted Szabó Péter munkásságát, nem igazán értem, miért nem azzal foglalkozol, ami Számodra értéket jelent. Jó sok időt töltesz ezzel, ezen gondolkodtál már?

2020. máj. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 A kérdező kommentje:

# 47


Írtam fentebb,hogy sokszor eszembe se jut,most is csak azért mert megnéztem a kérdéseiket. De ettől függetlenül rühellem a csalókat.

2020. máj. 4. 13:00
 49/65 anonim ***** válasza:
42%

Milyen dolgokból következtetsz arra, hogy Szabó Péter csaló? Vettél tőle esetleg valamit, amit nem kaptál meg? Ígért-e esetleg valamit, amit nem tartott be Számodra?

Számomra a csaló egy nagyon erős kifejezés. Van kedved megosztani velem ennek az alapját?

2020. máj. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
18%

Mindig az jön elõ amit Péter is tanìt:megvagytok fertõzve irigységgel.


Rosszul esik nektek,hogy havonta kemény milliòkat keres igazàn könnyedén mert azt csinàlja amit imàd.


Mivel ti nem jàrtok elõadàsaira,tisztàn kivehetõ,hogy az élet nehézségeire,az emberekhez valò viszonyulàsaira önutàlataitokon keresztül menve.

Kérlek,ne itt semmisülj meg Hitler és Szabò Péter összehasonlìtàsàn.Magadad hozod kellemetlen helyzetbe.

Te 10 éves tartalmas tudàsoddal meg tudnàl tölteni kétszer tölteni az arénàt! Tippelj és csinàld Szabò Péter utàn!Hidd el,megéri😊Fektess az önképzésedbe 10 évet,jàrj el tovàbbtanulni màs orszàgokba elõadni.Légy értékes a legsikeresebb emberi körökben.Olvass el több szàz könyvet mint õ.

Ja,ha màr nem lenne hallgatòsàga,akkor is kivàlòan élne,sajnàlom ha ez bàntò!Ja és aki szidja õt,szìvesen megnéznék egy négyszemközti beszélgetést különbözõ témàkbòl testbeszédet,kommunikàciòt,magabiztossàgot,helyzetgyakorlatokat,reakciòidõt,felfogò képességet ami méri ezeket a képességeket.

Gondolom itt sok az igen és elõtör az ego! De mi lenne ott élõben?

Vizuàlis vagyok...

2020. máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!