Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szabó Péter az egyik legjobb...

Szabó Péter az egyik legjobb motivációs előadó a világon?

Figyelt kérdés

2019. okt. 15. 19:44
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:

Te komolyan nem vagy jól, de tudod mi a jó, a "világegyetemben"? Hogy nem vagyunk egyformák. XD xD xD


Kerdezo!!!! Nagyon tetszett a legyes hasonlatod 🤩!


Szerintem amugy o maga Szabo Peti, ilyet ember semmi penzert nem csinal. :D


Kivanom neked kedves hozzaszóló, hogy józanodj ki, de nagyon gyorsan, mert ez hosszu tavon nagyon veszélyes!! Te konkrétan megpróbaltad manipulálni a kérdezőt, csurve-csavarva mindig felul akartál kerekedni, felette akartal allni, ilyen olyan megmagyarazasokkal. Ezt egy normális ember atlatja! A legnagyobb baj, hogy mar te magad annyira "belefordultal" ebbe, hogy nem latod.

Csak mint valami beakadt szalag, ugyanazt mantrazod, penz, siker, onbizalom, szenzacio. Kerdem en, -jozan paraszti esszel -, ebbol mit viszel magaddal a sirba? Mashova szegezd a tekintedet, es lehet még a végén, nyugodt lelkiismereted és békéd is lesz. A penz pedig lassan ma holnap nem fog erni semmit, legalabbis most arra felé megyunk. Akkor mit fog erni Szabo Peti? Ha mar penzben mered?! Ha a hiveinek sem lesz mibol adnia, eljutni sem tudnak hozza, mennyire lesz sikeres? Ha mar sikerben, szenzacióban méred?! Koltoi a kerdes, es kicsit el os tertem, elore is szaladtam...


A lenyeg, hogy itt


Itt senkit nem hatsz meg az elcsepelt szovegeddel, inkabb te gyere ki ebbol, minden aron... Ez nem igazi siker, ezek csak kulsosegek, amiket te mantrazol, humbuk az egesz, eroszakossagon, manipulalason alapul, eleg volt nekem csak ezt a par bejegyzest elolvasni, elo pelda ra.

2020. ápr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 A kérdező kommentje:

# 31


Köszönöm szépen :)

Még a végén mehetek én is szabó péternek :D :D :D

2020. ápr. 7. 14:23
 33/65 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon köszönöm a hozzàszòlàsodat.

Éreztem,hogy kikerültél a nyugalmi potenciàdbòl de ez is a te döntésed,hogyan reagàlsz egy szàmodra kihìvàst jelentõ témàra.Szeretem az emberek viselkedéseit és reakciòt megfigyelni,egyébként biztosan tudod,hogyn nehéz helyzetek kezelése mutatja meg az ember valò önmagàt.


Mibõl gondolod,hogy az emlìtett példàt nem tõle vettem hanem öreg néninek az õzikéjétõl?


Az jutott még eszembe,hogy vannak villanàsaid Szabò Péter videòibòl netàn olvastad a könyveit is a könyveit? Érzésem sem szerint te is egy irigységgel fertõzött önmagàt igen karizmatikusnak beàllítò egyén vagy.


Szeretettel ajànlom elõadàsait szàmodra is,mivel igazi értéküket elõadòja illetve szàmos életet érintõ témai adjàk meg.


Ebbõl fakadòan magas értékû önismeretet is tanulhatsz.

Erre akkor figyeltem fel,amikor az elsõ soraidat ìrtad.

Ez a fajta megnyilvànulàs az önszeretet,önbecsülés hiànyossàgait feltételezi.


Köszönöm,hogy figyelmet szentelsz folyadékbevitelemre is,màr 3 l szénsavmentes àsvànyvizet itttam meg.

Szàmomra a vìz legegészségesebb

2020. ápr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
18%

Újabb tudasnélküliségi hiba:


1.Szabò Péter hivatàsa maga a csoda.

Nagyon sok ember az õ videoira gyògyúlt meg,sokan jelenlétükkel is.


2.Meg kell jegyeznem,hogy igen pontatlanul ffogalmaztàl mikor neki csak a pénz szàmìt,ez egy tipikus,sajàt magyarsàgàt triplò emberek kitûnõ kényszergondolata ez! sok-sok ember életének jobbà tétele a célja tehàt igen önzetlen.A pénz az az okozat amiért õ rengetegett tanult,képezte-képezi magàt.Ez a vonzàs törvénye.A hivatàsodért te is fizetést kapsz.És fantasztikus,hogy szàmos embert oktat és egyértmû mòdon keres nagyon-nagyon sok pénzt tàrsulva nagyon kivételes képességével.Annyit elàrulok,hogy még annàl is többet keres, mint amennyire gondolsz.


3.Ha màr ennyire megy a taposàs,pròbàltàl màr 2,5 òràt szìnpadon àllni és folyamatosan,egybefüggõen,elõadàsi testbeszédre,igen szépen artikulàlva,az adott esemény témàjàt kitûnõen elmondva plusz az erõs reflekszvilàgìtàsra nem is figyelve.


Javaslom,pròbàld ki,megéri😊

2020. ápr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 A kérdező kommentje:

# 34


Én meg az árulom el neked ha az emberiség normális lenne vagyis lenne egy kis sütnivalója már rég nem élne meg egy ilyen élősködő a nyakukon :)

Mivel ő kihasználja az emberi gyengeséget,hogy vagyont építsen belőle mind ezt segítőkész álcába csomagolva.Egyébként hitler is tehetséges volt egy egész ország népének manipulálásában,mert akiknek valami vezetőre szüksége van azok mindig birkaként követni fogják az ilyeneket :)

És szabó péter senkit nem gyógyított még ki semmiből,max az emberek magukat csak a sok birka azt hiszi szabó péter tette ezt velük :)

2020. ápr. 8. 13:36
 36/65 anonim ***** válasza:
35%
Sz. P. egy szélhámos, aki a szerencsétlen és/vagy buta embereknek illúziót árul vastag pénzekért. Egy az egyben magyarra fordítva nyomatja az angol kamut. Ez a tenyérbemászó marketingduma még soha senki életét nem tette jobbá.
2020. ápr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 A kérdező kommentje:

# 36


Én azért tudok olyat akit motivált de konkrétan nem is szabó péter csinálta azt vele.Nekem egy ismerősöm azt mondta szabó péter kérdéseket árul.Vigyázz nehogy majd jön egy szabó péter hívő aztán leirígyez :)

2020. ápr. 20. 21:56
 38/65 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem tedd rendbe a magaddal való viszonyodat kedves utolsó.

Minden sorodon látszódik a felsőbbrendűségi érzés.

Szabó Péter több millió forintot költ önképzésre évente.

Úgy gondolom,hogy a legnagyobb többség azért veti őt meg illetve azt amivel foglalkozik mert rengeteg,számotokra bántó felismeréseket vetett fel.

Senkinek sem esik jól ha sok hiányosságát véli felfedezni az ilyen jellegű előadáson.Mivel a visszaolvasott vélemények Szabó Péter elítéléséről szólnak ezért azt gondolom,ezért azt gondolom,hogy kőkemény önismeret fejlesztésre és önbecsülésre van szükség.

És azoknak akiknek ebben van hiányosságuk,érdemes dolgozni ezen.

Mivel aki másokat bánt,az magával nincs kibékülve és a saját,elégtelen életét vetíti ki a másik emberre.

Aki jóban van magával,az másokat is békén hagy.

A több ezer Szabó Péter kérdés eladásához sok sikert kívánok

Bár erre nem kell sokat várni,hiszen kitűnik,hogy milyen sok embert megmozgat a hivatása.

Az pedig helyén való,hogy ez megosztó!

2020. ápr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 A kérdező kommentje:

# 38

Egészségedre :)

Ha szabó péter tényleg olyan jó ember lenne nem nyerészkedne az embereken,elhiszem én,hogy xy éve önfejlesztés meg ugye ki kellett hozzá találni egy kamu életet is,hogy jobb pénzt kereshessen az embereken,hogy neki milyen élete volt és,honnan jött fel állítólag ami nem is igaz.

Most őszintén,hol látsz te bölcs és nagy tudású embert pénzt elkérni ,hogy más embereknek próbál példát mutatni hát szerintem sehol,mert egy olyan ember nem csinál pénzt ilyen dologból mert ez benne van és nem egy árú amit eladhatna.És már csak emberségből is segíthetne másokon.Ez egyébként meddő vita,mert te imádod szabó pétert én vagy más meg át lát a szitán és ugye egyik se enged a dolgúból így írhatnánk oldalakat olyan ez mint az mlm én ha nem hiszek benne az mlm es úgy is megvédi azt amiben hisz még ha szar is az egész.

És járjál még szabó péter órákra mert bennem egy deka felsőbbrendűség sincsen.

2020. máj. 1. 00:36
 40/65 anonim ***** válasza:
29%

Tudjátok mi a legnagyobb különbség köztetek és Szabó Péter között?

Ti az életetek soha vissza nem térő idejének egy részét arra fordítjátok, hogy Szabó Péterrel foglalkozzatok (hogy ezzel kinek lett jobb, arra a fenti kommentek alapján nem sikerült még rá jönnöm), Szabó Péter szerintem ennél hozzá méltóbb dolgokkal tölti az idejét.

Ezen gondolat vonalán érdemes lehet a Kókler szó vonatkozását át gondolni.

2020. máj. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!