Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megszakadt volna a 'barátságunk'?

Megszakadt volna a 'barátságunk'?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy éve jóban voltam egy volt évf.társammal. Nyáron gyakran eljárkáltunk mekibe, városba, msn-en dumálgattunk, stb. De ma már nem is foglalkozik velem, msn-en sincs, semmi. Megkérdeztem tőle facebook-on, hogy mi a baja velem, de erre csak annyit mondott, hogy semmi. Rákérdeztem, hogy msn-en miért nincs, erre annyit mondott, hogy egy cserediákkal (majdnem, vagy talán 'rendesen') 'összejött', msn-en 'szakítottak', és ezért nem jár fel. De nem nagyon keres se telón, se sehol. Fujtak az egésznek? :(
2010. júl. 16. 21:32
 1/2 anonim válasza:
velem is kb ez van.az állítólagos legjobb barátnőm nem keres,de végülis nem is baj,mert elszállt magától és nagyon megváltozott.na mindegy szerintem mondd meg neki,hogy vagy mondja meg őszintén mi baja,nem tudom mióta nem találkoztok,de szerintem ez egyértelmű jel. nem vagy neki elég fontos.én is voltam ilyen helyzetben. de persze lehet,hogy valami más áll a háttérben.ezt sosem lehet tudni
2010. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is pont ez volt...a legjobb barátnőm "otthagyott" egy fiú miatt... lehet, h nálatok is ez a probléma...talált valaki "jobbat"...
2010. júl. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!