Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eladtam egy terméket kb 1kg....

Eladtam egy terméket kb 1kg. Hogyan adjam fel postán?

Figyelt kérdés
Még sohasem csináltam ilyet. Gondolom becsomagolom, aztán? Adnak egy lapot amit ki kell töltenem ráragasztják?

2019. nov. 3. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Itt van csomagolási útmutató. (Több opció is van: részletek, speciális csomag stb. a jobb oldalon)

[link]


Dobozt ne feltétlen a postán keress, tudsz ingyen is szerezni az élelmiszer / cipő boltokban.

A dobozt beborítod valami nem fényes papírral, nem kell feltétlen a barna csomagoló. Ha törékeny, illetve kisebb a cucc, mint a doboz, tömd ki újságpapírral, hogy ne mozogjon a dobozban. Ha extrém törékeny valami, inkább add fel törékenyként, persze az plusz ár. Mikor már beburkoltad a dobozt, rá ragasztasz egy sima írólapot, amit megcímzel, akár egy levelet. (Feladó adatok bal felső sarok, címzett adatok: jobb oldalt, lent.)

Belülre sem árt a címet betenni egy cetlin.

A postán lemérik, megmondják mennyi, beviszik gépbe, rátesznek még egy vonalkódos öntapadó címkét is (amiről kapsz papírt, plusz a vevőd követheti az áruja hollétét), kifizeted, és kész.

Postai díjszabás itt: (2019. 07-hótól - ez az utolsó, ennél még nincs frissebb)


[link]

2019. nov. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. nov. 4. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!