Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán eladtam egy terméket,...

Vaterán eladtam egy terméket, utána kell valamit fizetnem?

Figyelt kérdés
Eladtam egy terméket 12.300 Ft-ért a vaterán, ebből az árból jön még le valami? A pénz a számlámon van már, mivel a srác elutalta . Ha kell utána valamit fizetnem, azt én hogyan tehetem meg?
2016. márc. 2. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A vatera küld majd számlát.
2016. márc. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A Vatera fog küldeni az email címedre majd (havonta egyszer) egy számlát, melyben szerepelni fognak a felszámolt díjtételek: 6% jutalék, 9 ft listázási díjat és ha igénybe vettél valamilyen kiemelést, akkor azt is.


Utalással tudod befizetni majd (a Fiókom, Számlázás menünél megtalálod a számlaszámot, azt hiszem) vagy pedig bankkártyával közvetlenül ott az oldaladon a számlázás, befizetem-nél.

2016. márc. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne mondd már, hogy nem nézted meg a Vatera szabályzatát!! Fizetsz utána a Vaterának 6% jutalékot. A saját oldaladon megtalálod a "saját" Vaterás bankszámlaszámod, amire be kell fizetned (vagy átutalnod) a 6%-ot. Ha budapesti vagy, jobban jársz (ha időd engedi), ha bemégy a ING bank Dózsa György úti (az országban egyetlen) fiókjába és ott személyesen befizeted erre a számlaszámra ingyen.
2016. márc. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Már ha van bérlete... mert ha nincs, akkor többe kerül a jegy, mint az utalás...
2016. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
értem köszi. Amúgy eladásnál a Vatera számlaszámot vagy pedig a Saját OTP-s számlaszámoat kelett megadnom? Amúgy én ugye regisztráltam, kaptam 3 ingyen feltöltést és 3 kiemelést, de a kiemelést nem használtam fel, csak a 3 ingyenes 9ft-s feltöltést. Vagy hogy van ez? Nagyon nem értem
2016. márc. 2. 19:31
 6/12 anonim ***** válasza:
A feltöltés ingyenes volt, akkor csak jutalékot fizetsz.
2016. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
értem akkor is kell 9 ft-t fizetnem am, ha lejártá teszem majd ujra inditom?
2016. márc. 2. 19:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, akkor is.
2016. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
a számlámat tudom követni hogy majd mennyit kell fizetnem, vagy majd csak a hónap végén látom?
2016. márc. 2. 20:42
 10/12 anonim ***** válasza:

Személyes menü - Fiókom - Számlázás - számlázandó vagy számlázott tételek-nél találod meg.


De azért javaslom, olvasd el a minden Vaterás lap alján található Felhasználási feltételeket - sok kellemetlenségtől megkíméled magad :-)

2016. márc. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!