Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szorongok. Mit tegyek?

Összezavarodott Tini kérdése:

Szorongok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azzal a kerdessel fordulok hozzatok, hogy mit tehetnek a szorongasaim ellen? Most vagyok jelenleg az iskolaban vegzos, de ez a szorongasos dolog mar tavalyi ev ota megy. Ha tudom hogy iskolaba kell mennem, elkap a hanyinger, a szedules, fejfajas stbstb. Idoben fekszem le aludni, hogy koran feltudjak kelni. Busszal megyek iskolaba. 45 perc az uti ido, de a buszon is reggel mar hanyingerem van, es tobbszor fordult mar elo, hogy a buszt megkellett allitsam, mert hanynom kellett. Ez nem iskolaundor, jo tanulo vagyok, magatartasommal nincs problema, joban vagyok mindenkivel, tanarokkal es diakokkal is egyirant. Mi lehet az oka? Rosszindulatu emberek kimeljenek!!!!

Valaszokat elore is koszonom!



2019. nov. 24. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Pszichológus kiderítheti az okot.


Addig szedj Hova tablettát!

2019. nov. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!