Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Septum piercing. Sajat szuras?

Septum piercing. Sajat szuras?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon regota gondolkozom septum piercingen. Van mar piercingem az orromban es a fulemben ket karika a porcban es egy fultagito. Viszont most nagyon ra kattantam a septum piercingre. Az elso piercingemet szurattam szalonbam az osszes tobbit magamnak szurtam. Szerintetek erdemes lenne elmenni kiszuratni szalonban vagy szurhatom ezt is magamnak? Kinek mi a velemenye rola?

2019. dec. 2. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
A véleményem az, hogy otthon magadnak nagyon könnyű ferdén szúrni, még sok szalonban is gyakran nem úgy szúrják, ahogy kell, főleg a tapasztalatlanok. A septumpiercing száriránya az ajakívedre kéne merőleges legyen úgy, hogy közben figyelembeveszi, hogy az orrod hogyan áll az arcodhoz képest, illetve hogy milyen magasan, vagy éppen mennyire elől legyen. A másik, hogy ettől a piercingtől nagyon megkönnyezik mindenki. Ez normális reakció, és nem a fájdalom miatt, hanem az idegvégződések miatt. Én inkább profira bíznám :) Ha többször szúrtál volna másoknak sem lenne könnyű magadnak megcsinálni.
2019. dec. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Septum egy nehéz pc, nehogy mellé szúrd. Menj el egy piercingeshez
2019. dec. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én magamnak szúrtam és talán ez sikerült az összes közül a legjobban. :D Ha tudod csipesszel csináld, de nekem anélkül is ment. A lényeg, hogy legyél tökös és gyorsan, egyenesen szúrd.
2020. febr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!