Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám motiválni magam...

Hogyan tudnám motiválni magam a tanulásra?

Figyelt kérdés

Sajnos beleragadtam egy körkörös folyamatba: nem tanulok-> éjszaka ezért magamat szidom, utálom magam-> fáradt leszek-> nem tudok koncentrálni a tanulásra (most is ezen az oldalon lógok...) és így tovább.


A matekon (7 ötösöm van) és az angolon (4,5-ös átlag) kívül szinte minden tantárgyból problémám van e miatt (a mai szódoga után szerintem angolból is kezdődnek), bár az utóbbi pár hónapban javultak az eredményeim. (Pl.: fizikából mostmár hármasra állok és nem kettesre, kémiaból meg nem hármasra, hanem négyesre... nem túl jók, tudom)

Nyilván van egy álmom, ami miatt tenni kéne, de sajnos az nem tud arra motiválni, hogy megtanuljam a görög isteneket és múzsákat, az eposzi kellékeket, vagy éppen a francia nyelvet.

De ha nem tanulok akkor egyetemre se fognak felvenni, szóval bukik az egész álmom.

Nagyon sok tervem van az életre vannak köztük reálisak és irreálisak is, persze az amit a legjobban el szeretnék érni az egy olyan dolog, ami közel lehetetlen.


Szóval a kérdésre visszatérve (XD) van valakinek bármi ötlete, hogy hogyan motiválhatnám magam?



2019. dec. 6. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el diákmelóra valami gyárba. Ott rögtön rájössz, hogy ott akarsz-e brokizni egész életedben.
2019. dec. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!