Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Mit...

Most mit csináljak? Mit mondjak neki? Ez normális?

Figyelt kérdés
Akadt egy kis problémám... Elmentem egy másik iskolába, így ott kellett hagynom a barátomat. Mind a ketten nehezen viseltük, mivel már 5 éve együttvagyunk. A barátnőm a suliban (amikor még oda jártam) folyton vele volt. Egyszer összeszedtem a bátorságom, és megkérdeztem, hogy ezt mégis mire véljem. "NYUGI, csak BaRáToK vagyunk!"- hangzott a válasz. Nos, elhittem. Októberben már nem írt olyan sokat."tanulnom kell". Majd Novemberben küldött egy képet, ahol a barátnőm ül mellette a buszon. Nagyon kiborultam. Blockoltam. Ezután decemberben a barátnőm küldött egy képet. Ma is selfizett vele, ahogy a meccsén szurkol neki. Kicsit kiakadtam, úgyhogy kiábrándultam belőle. Amúgyis gondoltam, hogy ha másik iskolába megyek, ez nem lesz így jó. Mellesleg, már egy másik fiú is udvarol, aki egy suliba jár velem... Nem tudom mit csináljak. Ha amúgyis annyira hiányoznék neki, HangOutson nem blockoltam, de nem írt. Mit csináljak?... 😟

2019. dec. 20. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Összejött a barátod és a barátnőd. Mi nem világos még?
2019. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Afféle távkapcsolat esetén ez gyakori. Lépj tovább, mert ez a "vonat már elment". Ne is idegeskedj miatta, csak engedd el. Rád meg úgyis vár az új szerelem.

2019. dec. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2019. dec. 21. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!