Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek Kpop Idol?

Hogyan lehetek Kpop Idol?

Figyelt kérdés

Sziasztok! hogyan lehetnék kpop idol? nagyon régi álmom hogy ez sikerüljön, le írnátok ennek az egésznek a menetét mármint hogyan kezdjek bele stb...


16/L



2019. dec. 25. 15:51
1 2
 11/12 Odi válasza:

Kedves kérdező! Egy K-pop bandába bekerülni sajnos nagyon kevés esélyed van,de nem lehetetlen! Bár tényleg nem vagy ázsiai épp ezért nagyon nehéz egy koreai fiú/lány bandába bekerülni,mint egy magyar srác/lány (elnézést kérek de nem tudom hogy a kérdező milyen nemű). Nekem is nagyon nagy álmom volt egy hogy egy ilyen csapatba kerülhessek,nagy bánatomra erről az álmomrol egy ideig lemondtam de nem véglegesen! Ha rám hallgatsz akkor nem mondasz le az álmodrol hiszen koreai csapatba nem is de egy saját csapatot létre hozhatsz itt Magyarországon! Ha sokat edzesz,fejleszted zenei/tánc tudásod akkor sikerülhet! Én például ezt fogom tenni! A fenti olvasóknak pedig üzenem hogy Jessi (aki egy K-pop idol) sem koreai mert eredetileg Amerikából származik! Nagyon remélem hogy sikerül az álmod valóra váltani, és hogy egyszer lathatlak majd a televízióban és a koncertjeiden! Váltsd valóra az álmod Super Idol!!-


-sok szeretettel, 11-es kommentelő

2022. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sikerült az az álmod vagy csak gyermekkori álmodozás volt?
2023. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!