Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szeretnek sokan idolokat...

Miért szeretnek sokan idolokat shippelni?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném,hogy nem szeretnék senkit sem leszólni aki ilyeneket olvas,de hogy én nem fogok az is biztos.

A kérdés már magárt beszél,mi élvezetüket nyerik ebben a lány rajongók ? Egyszerűen nem tudom megérteni,én is lány vagyok,de eléggé betegesnek tartom amikor Wattpad-on keresek egy jó fanfictiont és csak yaoi kategóriában találok,alig van néhány heteró történet...

Valamelyik nap kíváncsiságból beleolvastam egybe,de szó szerint megbántam,nem vagyok homofób,de szerintem ez elég nagy hülyeség,arról nem beszélve nem sok idol nem nézi jó szemmel,hogy boyxboy történeteket írnak velük kapcsoltban,ebből adódik az is,hogy sokan azt hiszik róluk mind melegek.

Én vagyok csak ezzel a véleménnyel ?



2018. okt. 27. 13:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt még kifelejtettem,ezek a történetek úgy vannak megírva,hogy ha nem volna ott a két fiú neve simán lehet azt is mondani,hogy lányok,annyira látni,hogy ezek mind lány rajongók agyszüleményeik...
2018. okt. 27. 13:40
 2/12 anonim ***** válasza:
4%

Ha az idegen szavakat kivennéd az írásodból, akkor jó, ha a fele megmaradna.

Megfogalmaznád ezt érthetően, magyar nyelven is?

2018. okt. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem,hogy mit nem lehet ezen érteni,a lényeg a kérdésben van,de sajnálom,ha kevésbé érthetően fogalmaztam.
2018. okt. 27. 16:09
 4/12 A kérdező kommentje:
Vannak olyan szavak amiknek nem igazán van magyar megfelelője.
2018. okt. 27. 16:12
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor írd körül, hogy érthető legyen.
2018. okt. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Na ez az, amit én sem fogok megérteni. .ambivalentina is említette az egyik videójában, hogy sok k-popper utálja, ha b*zizzák az idolokat, de aztán ugyanezek az emberek írnak/olvasnak róluk yaoi fanficeket, szóval igazából mégis azt akarják, hogy melegek legyenek. Hol itt a logika?
2018. okt. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát ezt nem értem én sem...

Sokan abban a hitben élnek,hogy a kedvenc párosításuk valós,holott semmi bizonyíték nincs arról,hogy a tagok közt lenne valami.

2018. okt. 27. 17:26
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Ez onnan adódik hogy a cég a fiúkra kényszeríti hogy viselkedjenek furán a kamerák előtt,ölelkezzenek,puszilgassák egymást,ezt követően egyre több fan lesz, szóval magyarán mondva ez náluk pénz keresési folyamat

Aztán jönnek a tizenéves lányok akiknek kipattan egy s más a fejéből, meglátják ezt és ihletet kapnak hogy ők is írjanak ilyet mert uristen az milyen jó lehet,meg lesz sok nézőm meg ilyesmik

Hidd el énis szó szerint rühellem az ilyesmiket,az olyakat jobban elfogadom mint mikor youxidol vagy mikor van egy adott lány és megismeri a bandát, bekerül hozzájuk,vagy az egyik bandatag kitesz valamit és ennek szerencséjére kerül be a lány hozzájuk meg még számtalan verziót sorolhatnák

Az ilyesmik elfogadóbbak,ez olyan mint az animékbe a yaoi,na az is már nem azért de elég furcsa is meg durva is at the same time

Röviden.. énsem vagyok a híve az ilyesminek:)

2018. okt. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen tudom,aztán meg jön a REAL mert xy megölelte az egyik tagok,holott az még nem jelent semmit.

Én is inkább olyanokat szeretek olvasni mint amiket Te írtál,ha meg annyira,százszor inkább egy lány idollal shippelném Őket mint egy fiúval...

Azt utálom a legjobban amikor szóba jön ez a yaoi téma én pedig megírom őszintén,hogy nem szeretem,és jön az a kérdés „miért nem,homofób vagy ?” na ezt nagyon utálom.

2018. okt. 28. 10:15
 10/12 A kérdező kommentje:
mint,hogy egy*
2018. okt. 28. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!