Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A jövőbeni jó kapcsolat...

A jövőbeni jó kapcsolat megtartása érdekében bepróbálkozzak?

Figyelt kérdés

Faterom gyerekkori jó (nagyon jó) barátjának van egy csinos lánya. Nem szeretnék vele összejönni (habár ha úgy alakulna nem ellenkeznék) rákérdezzek hogy mit szólna ha dugópajtik lennénk? Direkt írtam így.

Az apjával én is mondhatni jóban vagyok néha dolgoztunk együtt. A lánynak is segítettem ezt azt. Ő lényegében csak akkor hív ha szüksége van rám valamiben. (Amit feltettem kérdést nyomatékosan kijelenteném hogy nem fizetség gyanánt gondolom)

Van az embernek szükségletei így nekem is. Viszont egy jónak mondható kapcsolatot én nem szeretnék ezzel elrontani.


2020. jan. 2. 23:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést de a fő kérdésből kimaradt : "vagy ne?"
2020. jan. 2. 23:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Még az apjánál is!
2020. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem menjünk előre :DDD
2020. jan. 2. 23:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sokszor amikor valakik dugópajtik akarnak lenni akkor ott az egyik fél beleszeret a másikba. Lehet össze jönnétek vagy szakítanátok és az egyikőtök sérülne.

De az is lehet hogy csak megharagszik rád és elmondja az apjának aki pedig szintén megharagszik rád.


De amúgy te ismered őket. Neked kell tudnod hogyan is reagálnának rá

2020. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4. Kommentelő

Azt nem tudom, hogy megharagudna-e a lány. Lehet elküldene a bús pcs*ba.

Valószínű, hogy nem lenne belőle semmi mert pl mint ahogy írtam, akkor kellettem neki (a faterján keresztül) amikor segítségre volt szüksége. Elmentem hozzájuk fél órára rá hogy hazaért a suliból (jelzem én meg melóból) és arra nem volt képes hogy beinvitáljon hozzájuk kint dumáltunk az utcán.

Faterja normálisnak mondható melón kívül volt hogy bebasztunk együtt.

2020. jan. 3. 12:42
 6/6 anonim ***** válasza:

"Vagy ne"!

Hsa még be sem invitált, nem sokat akar tőled.

2020. jan. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!