Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek a szomszedommal...

Minajane kérdése:

Mit tehetek a szomszedommal aki allandoan dorombol az ajton?

Figyelt kérdés
Enekes vagyok, zenet szerzek otthon, emberi idoben teszem ezt, betartva a hazirendet, viszont kb. 2 perce ha eneklek, mar veri az ajtot a szomszed. Kihangsulyozta, hogy O rendor(no). Hivjam en is ra a rendoroket, hogy uti az ajtot?

2020. jan. 12. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

Igen.

Nem ártana videót is csinálni róla .

2020. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 qkker1 ***** válasza:
100%
Macska a szomszédod, hogy dorombol?
2020. jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legalább van humorod.. de en sem szeretnek ilyen szomszedot mint te. 😋
2020. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindent megtettél, hogy leszigeteld a szobát? Mi is éneklünk, hangosítva, eddig nem érkezett panasz. De mi leszigeteltük amennyire lehet, bár így is biztos hallja a közvetlen szomszéd, látszólag nem zavarja. Pedig amikor fellépésre készülünk van hogy órákig megy ugyan az a dal.
2020. jan. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mivel nem kihangositva enekelek,es nem is metal eneklest nyomok otthon, igy reszleges szigetelest terveztem, viszont az sem fogja fel szaz szazalekosan az eneket.
2020. jan. 13. 18:02
 6/7 qkker1 ***** válasza:
100%

"Mivel nem kihangositva enekelek,es nem is metal eneklest nyomok otthon, igy reszleges szigetelest terveztem, viszont az sem fogja fel szaz szazalekosan az eneket."


Én speciel kiraktam két hangfalat az ablakba, jó kis 80-as évekbeli diszkó zenével. amikor fölöttem elkezdett hegedülni a purgyé, elég gyorsan leszokott róla, szerintem tégeg is rávezetnélek a közösségi élet szabályaira!

2020. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
első körön tárgyalja vele időpontokról
2020. jan. 17. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!