Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Deja-vu érzés. Vagy látomás....

Deja-vu érzés. Vagy látomás. Veletek voltmár ilyen?

Figyelt kérdés
ha volt már látomásotok ami megtörtént leírnátok?:$ kiváncsi vagyok rá. deja-vu gondoom volt . nekem volt látomásom vagy valami olyasmi :S félek saját magamtól :/
2010. júl. 21. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Háát, a filmben azt mondták "hiba a Mátrixban" xD

Egyik nap volt olyan, hogy furán éreztem magam..olyan "valami-nincs-rendben-pedig-minden-rendben-van" érzés, és mindeninek ezt hajtogattam... aztán aznap apum hazajött, és cseresznyeszedés közben leesett a fáról, és csúnyán összeverte magát...

Ne félj magadtól! És ne nyomd el a megérzéseidet. Attól még, h valamit nem tudatosan csinálsz, hanem ösztönös, attól még nem kell megijedni.

2010. júl. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm megálmodta valaki halálát, és nem sokkal később rá meg is halt az a valaki. Pont úgy, ahogy az ismerősöm megálmodta.. Félelmetes..
2010. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. júl. 23. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!