Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A főnököm zaklat! Mit tegyek?

A főnököm zaklat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Három hónap próbaidőmből az első hónap végét töltöttem. Ma volt a sokadik alkalom hogy undorítóan beszélt velünk és lehülyézett engem is és más munkatársamat. Ezt mind úgy hogy semmit sem rontottunk el, csak olyan dolgokat kért amit nem értettünk minek mert teljesen szükségtelen a munkánk elvégzéséhez. A balhé után én otthon még nyugodtan végiggondoltam a dolgokat és utána telefonon elmondtam tisztán és egyenesen az élettársának hogy miért döntöttem így hogy holnap már nem megyek be dolgozni(azért neki mert az ügyek jelentős részét Ő intézte a cégnél, mindennel hozzá fordultunk mert a főnök idegbeteg és mindenért ordibál veled). Aztán miután ezt lezártuk, mindketten idegbeteg módjára kezdtek hívogatni. A bátyám aki otthon volt, felhívott hogy a főnököm este beállított hozzánk és engem keresett de én pont barátomnál voltam. Bátyám házszámot nem tudott, csak utca nevet és elvileg barátom utcájában is keresett engem, nézett be a házakhoz.

Viszont azt fontosnak tartom hozzátenni hogy az elején semmilyen munkaszerződést nem kapott senki sem. Folyamatos átjáróház ez a munkahely, ilyenekért mindenki felmond. Mondjatok véleményt legyszives és hogy ilyenkor mi a teendő.


2020. jan. 20. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne menj be!
2020. jan. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ebben mi a zaklatás?


Ha nem tetszik a munkahelyed, akkor hívd fel a főnöködet, hogy nem mész többet dolgozni és kinyomod a telefont ha nem vagy kíváncsi rá.

2020. jan. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valamit nem értek:

ha nincs munkaszerződésed, akkor hivatalosan nem dolgozol ott, és pénzt sem fogsz kapni.

Akkor viszont minek mész oda?

2020. jan. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!