Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok modern, elgondolkodta...

Tudnátok modern, elgondolkodtató, elképesztő horror filmeket ajánlani?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy van egy dolog a filmekben, amit imádok: az intenzivitás, elgondolkodtató dolgok, elmerülés a filmben, tátott szájjal bámulás. Az ilyen modern filmek a kedvenceim, ilyeneket tudnátok ajánlani? Leírok pár példát, hátha így könnyebb: Tűnj el! (2017), Álom Doktor, Anyám!

2020. márc. 5. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:

A tökéletesség(The perfection)

A kívülálló(The outsider)

2020. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Halálsoron. Nagyon durván játszik az ember érzelmeivel, én nagyon sokat gondolkoztam a fim után így az életen, meg minden. Nagyon szomorú film
2020. ápr. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Körök, Átok, Ház az erdő mélyén, The Slenderman -Az ismeretlen rém, Light out- Ne kapcsold le a villanyt! Sötét víz,Fekete Karácsony, Ideglelés, The Conjuring-, Végső állomás 1-5, Nem fogadott hívás, Borzongás, Túlvilági jelek, Halálod appja, Félek.com, Hívatlanok, A bosszorkány ház, Ördögűzés Amilly Rose üdvéért, 13 kísértet, Texasi Láncfűrészes,Jason Voorhes Péntek 13, Freddy Rémálom az Elm utcában, Démonok között , Bíborfolyók ez inkább thiller, Sziklák szeme, Mama,

Insidious 1-3, Bloodymari szerintem az vicces, Véres napló aszem abban az van hogy megírja a halálát a könyv az illetőknek. IT a gyilkos bohóc, Sikoly de az összesen röhögőgörcsöt kaptam főleg a paródia változatán,amikor a nő beragad a garázsajtón azon bszrtam a kutyakijáróban. Tudom mit tettél tavaly nyáron, Madárijesztő, Tükrök 1-2, Poltergeist, Paranormal Activity - 1-4. World War Z de ez inkább akció mint horror. Bőrpofa, Sinister 1-2, nem tudom de amit most akarok mondani az B betűs Boogyman de azon nagyon röhögtem. Igazából gyerekeket rabolt a filmben de ez csak kitaláció. Meg van az a film anno attól rohadtul féltem. Aszem úgy kezdődik,hogy a gyerek kiszedte a fogát És már nagyon vérzett a csap alatt SÖTÉTLEPLE aszem.

Azt mindenképp nézd meg nem spoilerezek.

Meg aszem van egy olyan is amiben a démon csak a fotókon látszik és a végén a faszi myakában ül. Valamilyen sziget. De a sötétleple 6 éves fejjel sztem nagyon durva volt Számomra. Kb Ennyi amit láttam hogy mi lesz a jövőben,de nekem már nem tetszik 😒 az újabbak mert csak ismétlések. Jöhetnének újjak is de kifogyott a tolluk szerintem a pénztől a producereknek. Jah meg a Fiú sem lett rossz. De amit nem hagynék az a Viasztestek az lekötött engem is. Fűrészt azt kimondottan utáltam a sikoltozás végett máig is visszhangzik a fülem ha rá gondolok. Jah meg a Kukorica gyermekei vagy mi. Annabella az szerintem unalmas volt. Visszont a Chucky azon meg már sírtam az egyre bugyutább hülyeségeken. Mondom a fantom horrorral nagyot tudnak alkotni.

2020. ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ha gyártanék is az olyan lenne, hogy valakit megszáll a démon valami tárgy végett: A FILM CÍME PEDIG:ÁLMOMBAN MÁR LATTALAK

röviden arról szólna,hogy feléledne egy démon ami sorra veszi az embereket le a polcról. De nem tudom a vége az lenne, hogy a legnagyobb félemein kénne az embernek keresztül menni és csak az alvilágban pusztítaná el a lényt de az illető ott is ragadna és azzá a démonná kénne válnia valamilyen módon.

2020. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja meg a kör alkotnám durván tovább egy sorozattal Ne nézd meg címmel amin több démon is szerepet kapna.
2020. ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menekülj a fény felé erről ha meg forgatókönyvet írnék, akkor olyan démonokról szólna amik mindig körül vennék az illetőt és csak egy megoldás lenne a halál! Azva gond Sosem gondolkodtam filmoroduceri karrierben mert,ahhoz rengeteg pénz kellett volna egy egyetemhez
2020. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ismeretlen kopogások

Ez meg arról szólna, hogy ha besötétedik, akkor előkelnek a démonok és megnyilík az alvilág kapuja és sorra rabolnák el az embereket.

2020. ápr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!