Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan játszam el hogy magabiz...

Hogyan játszam el hogy magabiztos vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy személy akibe már 2 éve szerlmes vagyok. Rengeteg mindent tettem hogy tetszek neki, és a napokban kiderült hogy a külsőmmel semmi baja. Csak nem jönnek be neki az önbizalomhiányos lányok. Én meg háta az általános iskolás bántásoknak és más magánéleti problémáknak, nagyon nem rendelkezek önbizalommal.

Hogyan játszam meg hogy magabiztos vagyok? Mitől látszik valaki annak? Kérlek segítsetek.



2020. márc. 11. 21:06
 1/1 anonim válasza:

Sehogy. Ha valamit eljátszol az rég rossz. Átlátszó. Hacsak nem vagy színész vagy inkább színművész... Nem lehetsz 0-24ben magabiztos, ha valójában nem vagy az. Most képzeld el, mi van ha megfeledkezel arról hogy magabiztosnak KELL TŰNNÖD. Ez eleve így hülyeség.


Az meg a másik ha a külsőd miatt figyel rád fel valaki azt nem mondanám jó kezdésnek, sőt komoly dolognak sem. Ha nem vagy jó neki olyan belső értékekkel amilyen jelenleg vagy akkor én ezt elfelejteném ha nem akarsz szenvedni ha esetleg össze jöttök.


Az meg a másik, hogy pont a kapcsolat adhatná meg a magabiztosságot. Egy másik ember aki veled van..

2020. márc. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!