Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a stílusod és az...

Milyen a stílusod és az életfelfogásod?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 23:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csináld azt, amihez neked van kedved, ne menj mások után, ne szeress valamit csupán azért, mert mások is szeretik. Magyarul: légy egyedi. Kábé ennyi lenne :D
2010. júl. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindenki hazudik. A legtöbb ember idióta. A házasság baromság. Tedd amit helyesnek vélsz mit sem törődve a következményekkel.
2010. júl. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

a stílusom egyedi (utálom a divatot, azt veszem fel, ami nekem tetszik, és nem azt, ami másnak tetszik), kicsit extrém.


az életfelfogásom...hmm, nem is tudom hogy írjam..

napról napra élek, bele a nagyvilágba, nem tervezgetek, nem idealizálok. és teljes mértékben hedonista vagyok..

22/L

2010. júl. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az a legjobb, ha már megtanultál egyedül gondoskodni magadról, egyedül élni a világodat, és tudni, hogy igenis tudsz erős és független lenni.

Mindenkivel őszinte vagyok, ha ez nem is tetszik nekik. Tudom, hogy a legtöbben azt hiszik, hogy ők egy kicsit mások, mint más emberek, ezért próbálok rávilágítani, hogy a legkevésbé sem többek, jobbak, értékesebbek, különlegesebbek embertársaiknál.

Valami ilyesmi, de nehéz meghatározni, hogy milyen is valaki.

2010. júl. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Semmi nem állandó, csak a változás. Lehet, hogy pont az fog átverni aki nagyon sokat jelent neked. Mindegy, hogy hol vagy vagy kikkel, próbáld meg jól érezni magad, mert túl rövid az életed. Sose szalasz el a lehetőséget, hogy elmondd valakinek hogy mennyire sokat is jelent neked. Légy pozitív.;) És többet adj mint amennyit kapsz. 18/L
2010. júl. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

07:02

Te vagy az ős ellenségem és a nemezisem. :D:D

2010. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nagyon jókat írtok, pont ezt vártam! :)

Én is hedonista vagyok, szeretek mindent ami jó és mindig azt csinálom amihez éppen kedvem van.. sokszor kapok ezért kritikákat meg azt mondják, hogy bolond vagyok, de kicsit sem érdekel!! Van saját stílusom, olyannyira, hogy pl. azokat a ruhákat szeretem, amit mások borzasztónak tartanak.. egyedi vagyok és laza, aki szeret az pont ezért szeret, aki meg nem az pont ezért nem..:) Szeretek a mának élni.. és még írhatnék egy csomó dolgot de nem esik jól.

PEACE & LOVE

2010. júl. 26. 12:48
 8/14 anonim ***** válasza:
"I AM THE MAN WHO WILL SURPASS GOD"
2010. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az orrom után egyenest! divat pfuj! divatzene, musical és rádió pfuj! Farmer-mesefigurás póló-papucs-házi készítésű ékszer. Szeretem a jazzt és az olyan típusú zenéket, mint ez: http://www.youtube.com/watch?v=tehrLcmRMwA&feature=related


Általában kikérem más véleményét, aztán úgy teszek, ahogy én gondolom. Kreativitás mindenek felett! Szerintem a házimunka az értékes idő elrablása. Az ember ne vegyüljön el a szürke tömegben! Legyen önmaga, ne pedig birka! Speckós szavakat nem tudok önmagamra. Szeretem a természet hangjait, a rejtett utcákat, néha a nyüzsgő tereket, és sokat fotózom.

2010. júl. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha jellemezni kellene magam, ezekkel a szavakkal tenném:

ÉLETVIDÁM - OPTIMISTA - CÉLTUDATOS - TÖREKVŐ - SEGÍTŐKÉSZ - HÍVŐ - CSALÁDSZERETŐ.

Illetve egy idézet: "Nem az számít, hogy mit tesznek velünk, hanem az, hogy mi mit teszünk".

2010. júl. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!