Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyesek miért veszik ennyire...

Egyesek miért veszik ennyire komolyan ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

Ez egy egyszerű noname kis kérdező oldal. kb olyan kérdéseket kellene itt megkérdezni hogy mit főzzek holnap, vagy melyk póló a jobb stb. VAgy azért írhat még ide az ember hogy tanuljon, de nem lehet elvárás semmilyen végzettség, ebbe is belefutottam már. HA valaki 8 általánossal akar kérdezni valamit megteheti , sőt akkor is ha nem tökéletes a helyesírása(csak értelmezhető legyen) látom sokszor eléggé szektaként működik és elkezdik b**szogatni a kérdezőt. Ez az oldal a kérdezőkért van elsősorban, nem a kötekedő droidokért.


Ez nem egy tudományos felület(néhány kategória kivételével) csak egy online laza kis kérdező fórumocska, nem lehet ezt megérteni?



2020. ápr. 21. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Törekedj a normális, helyes írásra itt is.

Ez kifejezi azt is, hogy milyen ember vagy.

Ha ezt megteszed, akkor nem fog szekálni senki.

2020. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

"kb olyan kérdéseket kellene itt megkérdezni hogy mit főzzek holnap"

Kb. el kéne olvasni az oldal szabályzatát, oszt' máris kiderülne, hogy nem.

2020. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

márpedig de akár azt is megleet.

félreértés ne essék engem egyszer sem szekáltak még, csak elég szétnézni az oldalon.

2020. ápr. 21. 21:49
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Ne húzd fel magad ezen, ne rágódj ezen, ne búslakodj miatta, ha ilyennel találkozol, hanem haladj tovább.

Szerintem te veszed túl komolyan ezt az oldalt. :)

Nem szabad komolyan venni a kötekedőket, és ennyi. Továbbtekered a kérdést, továbbgörgetsz, átkattintasz másik kérdésre, és már kész is vagy, már nem hat rád (legalábbis nem kell , hogy hasson); ha valaki valamit beszólt a kérdezőnek. Semmi gond. Ezzel együtt amúgy én sem szeretem a beszólogatókat, de fittyet kell rájuk hányni.

2020. ápr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*Igen, amúgy vannak párak, akik arra használják az oldalt, hogy itt vezessék le a fölös feszkót, de azt ők se gondolják komolyan, hogy azért, mert az ő napjuk mondjuk rosszul sikerült, egy random kérdező lesz a hibás egy anonim oldalon.
2020. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak tudod 15 év után azért zavaró. régebben is voltak trollok , (sőt kb 10szer ennyi) mégis megvoltunk velük valahogy. a megmondóemberek meg a kioktatók sokkal rosszabbak most.
2020. ápr. 22. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!