Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a szomszéd szétszórta...

Ha a szomszéd szétszórta nálunk a hungarocelt fel lehet jelenteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy ha a szomszéd szigeteléskor, nálunk vágta a hungarocelt, és kB 10 millió db nagyobb darab hungarocell szétszórta nálunk és otthagyták, és többszöri felszoluttasra se szedték össze, akkor fel lehet őket jelenteni? Csak mert már elegem van belőlük... Teli van hungarocellel, az egész kértünk, a kutya megette, a veterán kocsik ak tudom nagy bajuk nem lessz de nagyon idegesítő, hogy teli vannak hungarocellel, és azt a szürke szigetelő anyagot racsaptak a bogárnak az oldalára.. Amit nem is értek hogy sikerültert legalább 5 méterre volt.. Egyébként minden héten legalább 2 szer atjonnek a csirkéik, nekem kell két megfogni, nem tesznek ellene semmit, a múltkor a kutya eltarolt egyet.. Ki akarták velem fizettetni.. A csávó a szemettelep én dolgozik, a nő meg valami szellemi fogyatékos.. És a csávó hordja haza a sok cuccot a szemetteleprol, halom a áll az udvarukon, az elektronikai hulladék, és a tűzveszélyes dolgok.. Már szét nyomták a sztárok a kerittest.. Puriba élnek, a házba bent laknak velük a kecskék.. De ha nem akkor van más megoldás.. Van lapát nagy az erdő.. Mást már nem tudok..
2020. ápr. 22. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

"ha a szomszéd szigeteléskor, nálunk vágta a hungarocellt"


Kérdésem: miért vágta nálatok? Ha beengedted oda, akkor feltételezem, arra gondolt, hogy így nem neki kell összetakarítani.

Tudom, biztos idegesítő, de egyszerűbb, ha összeszeded ami szétszóródott, mert a leírásod alapján a szomszéd nem fogja. A kerítést is erősítsd meg a te oldaladon, hogy a csirkék se másszanak át.

Az udvaron mindenki azt tart, amit akar, amíg az nem közveszélyes dolog. Ha tűzveszélyes dolgok is vannak, akkor talán hatásos lenne a feljelentésed. Önkormányzatnál próbáld először. Majd később lehet próbálni a rendőrséget. Mindent írjál le, ha kell, dokumentáld képekkel. Viszont nem garantálja semmi, hogy az egésznek foganatja lesz. Ezért írtam, hogy amit lehet, te magad tégy rendbe, már csak a zilált idegrendszered miatt is. A lapátot, és az erdőt felejtsd el. Az súlyosabb (és büntetendő) bűn, mint amit most a szomszédod művel.

2020. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért vágta nálunk, mert a telek határ és a házuk között van fel méter ezért úgy gondolták nálunk a legideálisabb a hely a hungarocelt vágásához🤦‍♂️
2020. ápr. 23. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!