Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írnátok nekem story ötleteket,...

Írnátok nekem story ötleteket, történet íveket?

Figyelt kérdés
A történet öt lányról szól, akik veszélyben vannak, mindannyiuknak az egyik szülője meghalt, valamint az egyiknek a volt párja, akinek rengeteg titka volt, és az összes lánnyal volt vitája, a párján kívül, aki ezekről a vitáról nem tudott (mondjuk ez annyira nem lényeges). Nyomozni kezdenek, és közben kialakulnak párkapcsolatok is. Valamint persze közben sok minden kiderül még családjaikról, ellenségeikről is. Semmi fantasy nincs benne. Nagyon kicsit horror, de tényleg csak egy kicsit mondanám annak. Inkább dráma/scifi. Mint írtam inkább történet íveket kérnék, mivel kicsit hiányosnak érzem a történetet, sok hézaggal, ezért kérem a segítségeteket. Köszönöm előre is a válaszokat!

2020. máj. 17. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

1. Ezt a történet elolvasása nélkül lehetetlen érdemben megválaszolni.

2. Most akkor ez a te történeted vagy a miénk? Magadtól írd, vagy ne írd sehogy.

2020. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!