Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Az álmom arról szól, hogy Amerika egy politikai vita miatt atombombát dobott le Hiroshimára (Japánban található város) az álmomban, szinte minden második emberen volt egy kis visszaszámláló, ami visszaszámolt a ledobás pillanatáig. A robbanás után minden ember szinte megdermedt, sokkot kapott, aztán felébredtem.


Ui:Ne nézzétek hülyének, nekem is fura ez az egész elsőnek álmodtam erről.



2020. jún. 5. 02:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Mérlegelsz(politikai vita), hogy az álmok, önmegvalósítás(Amerika) fontosabb, vagy a szigorú törvények, hierarchikus rend(Hirosimára). Ha megszűnne a rend(atombombát dobott le) félig(minden második emberen) várnád(volt egy kis visszaszámláló), de ha bekövetkezne(robbanás után) teljesen(minden ember) elbizonytalanodnál, elveszne lábad alól a talaj(szinte megdermedt, sokkot kapott).
2020. jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!