Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Az álmom az egyik kedvenc országomban kezdődött, ahová el szeretnék jutni.

Álmomban elsétáltam egy sötét erdős részre (mert meg akartam nézni valahogyan egy onnan látszódó "koncertet") Aztán egy nő valahogyan oda került, és azt mondta hogy vigyázzak, mert itt veszélyes, mire mondtam neki, hogy mindjárt megyek. Aztán ekkor hirtelen az egyik bokorból kidobtak egy kést, és ahogy visszanéztem, már az anyukám volt ott, és a kezem megfogva kezdett el futni (és olyanokat mondott, hogy 'most meghalunk') aztán mikor felértünk a házak közé, megláttam a házunk ahol régen laktunk, ezért mondtam hogy menjünk be oda, és másszunk át a kerítésen, a házban valahogyan csak padok voltak, erre anya valamerre tovább húzott, mert hallottuk hogy valaki rángatja a kilincset, aztán egy nagyobb épületbe mentünk be, amit bezártunk, de ott is hallottuk még a kilincset. Ekkor jutott eszembe hogy hívjuk fel a rendőrséget, de mikor a telefonomon írtam volna be a számot, akkor felébredtem...


Bocsánat hogy hosszú lett, gondoltam leírom minden részletét. Nagyon örülnék ha valaki tudna ötleteket mondani, hogy mit is jelenthetett ez, előre is köszi!



2019. dec. 7. 16:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!