Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szégyenli nagyon sok...

Miért szégyenli nagyon sok embert azt hogy könyveket olvas?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan gáznak tartják, ha valaki szeret olvasni. És akik olvasnak azok is titkolják. Ez miért van?

2020. júl. 3. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az olvasás bizonyos intelligencia szintet jelent, és sajnos egyre többen nem ütik meg azt a szintet.
2020. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Tipp: Sok hülye közt titkolni kell aki művelt, olvasottabb?
2020. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Soha nem találkoztam vele, hogy ilyesmit bárki is szégyenlene.
2020. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Olyat én is láttam sajna, hogy megszólják az olvasó embert, de olyat nem, hogy az adott illető szégyellte volna az olvasást.
2020. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Akik szinte mindennap a rióba mennek csapatni, hát igen, azok lenézik az olvasást, mert unalmasnak gondolják, vagy nem tudnak szöveget értelmezni. Mikor ilyen közegbe kényszerültem, én is titkoltam, még kevesebbet is olvastam. Azóta nincs már ez a közeg szerencsére. Azért titkoltam, hogy ne szólhassanak meg emiatt. Sajnos a szókincsem is csökkent akkortájt, azóta igyekszem új ismereteket szerezni, a szókincsemet visszaépíteni az agyamba. :)
2020. júl. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem azt mondom, hogy szegyellem, csak ha feljonne az olvasas tema, akkor hallgathatnam, hogy :

-uristen hogy birsz ennyit olvasni???

-jezusom olvasni nagyon unalmas

-nem ertem miert jo olvasni

Stb.


Ezt nincs kedvem hallgatni, ezert nem is hozom fel, csak olyan baratomnak, akit tudom, hogy neha-neha olvasgat vagy regen olvasott:)


Szerintem ebbe a lenezzuk aki olvas emberek kozul, sokan azt hiszik, hogy csak a regies kotelezo olvasmanyok vannak.


Sajnos ez eleg sok mindenkivel megutaltatja az olvasast( nem egy ember mondta mar nekem ) :(


Nyilvan vannak olyanok, akiknek tetszenek, sot az ilyen konyvek miatt szerette meg az olvasast:)


Bar en tobbnek erzem magam es nem kevesebbnek, hogy olvasok.

Neha eszre se veszem es az elolvasott konyvek tartalmat porgetem a fejembe :D

2020. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez egy álkérdés és sokan egyáltalán nem tartják cikinek az olvasást.
2020. júl. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Ilyenről még sosem hallottam, hogy valaki cikinek tartaná azt, hogy olvas. Nekem is szóltak már be mások, hogy hogy bírok annyit olvasni vagy Bibliát olvasok-e.
2020. júl. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%

Én nagyon szeretek olvasni. Kis korom óta rengeteget olvastam. (Szókincsnek is használ) DE ugye itt felmerült az, hogy a kötelező olvasmányok megutáltatják az olvasás. Lehet benne valami, mert a kötelező olvasmányokért én sem rajongtam. Szerintem a kötelezőeket át kellene már modernizálni, hogy érdekelje az ifjúságot általa az olvasás, ne pedig eltántorítsa tőle. Mivel aki olvasottabb, azt nehezebb megvezetni is (egy bizonyos szintig).

((Gondolok itt a médiából ömlő, sok megtévesztő szennyre.))

2020. júl. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!