Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Gyakori kérdéseken szerinted...

A Gyakori kérdéseken szerinted is direkt lepontozzák a válaszolókat?

Figyelt kérdés
Engem ez nagyon idegesít. Pedig a lepontozott válaszok 75-80%-a általában helyes. Meg persze akkor is lepontoznak ha csak a véleményedről kérdeznek. Mit gondoltok erről?

2020. júl. 4. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Biztosan van, aki erre utazik.

Tapasztaltam, hogy a kérdezőnek válaszolok, teljesen szubjektív dolgot, de más "okosok" lepontoznak, hogy nekik az, amit írtam, nem hasznos, pontosabban inkább: nem tetszik. Ugyanis sokan még mindig tetszés nyilvánításra használják ezt a funkciót. Könyörgöm-kanyargom, általában a kérdezőnek kellene, hogy hasznosak legyenek a válaszok, nem a többeknek, hiszen ők is leírhatják a véleményüket, és még egyszer hangsúlyozom: abszolúte szubjektív dologról van szó, mint mondjuk a "milyen témában szeretsz írni". Ez konkrétan csak a kérdezőt kellene, hogy érdekelje, nem mást.

Aztán van, amikor teljesen biztos vagyok a jó válaszomban, mert például az a szakmám, amihez hozzászóltam, de aztán megint jönnek, akik "jobban tudják", és lepontoznak. Tényleg kissé zavaró, és idegesítő.

Meg az is, ha valaki nem tud valamit, illetve nem a témához szól, de kell egy kioktató választ mindenképp hagynia maga után, ami természetesen abszolúte nem segít a kérdezőnek.

Például egy srác megkérdezte, elég-e harmincezer forint az első randijához a barátnőjével, különböző programokra, erre jött néhány "okos", aki szerint mindjárt prostit akar, pedig leírta, hogy moziba, és Mekibe vinné a barátnőjét. Az én korrekt válaszaimat pedig a béka segge alá pontozták, pedig normális választ adtam.

Mért kell mindenben az abszolút negatívumot látni?

2020. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Engem 2 nap alatt lepontoztak 86%-os hasznos válaszadásról 65%-osra... pedig minden egyes válaszomnak utánanézek. Csak arra válaszolok amiben én is tudok segíteni. De hát egyre több sajna az ilyen ember aki lepontozza a másikat csak mert neki nem tetszik a más véleménye/tanácsa avagy hibásnak véli a választ (de nem néz utána).

Velem is sokszor előfordult ilyen.

Köszönöm, hogy megosztottad velem a véleményedet! :)

2020. júl. 4. 23:27
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Én két éve jártam hasonlóan egyetlen nap alatt lettem 86%-osból 72%-os. És most tartok 2 év után újra a 83%-on vagyok. Az a durva, hogy egyetlen nap alatt eshetsz ennyit, de utána nagyon nehezen szerezd vissza, amit elvesztettél.

Hát, téged is jól lepontoztak. Sajnálom, hogy te is így jártál.

Pedig a korrekt válaszolókat értékelni kellene, mert sokan tök komolyan válaszolnak, amiről ÉN tudom, hogy ironikus, de a kérdező teljesen komolyan veszi, feltételezem azért, mert ha tudná, nem kérdezné meg, amit kérdezett. Épp ezért ritka az, amikor viccelek, ha pedig igen, azt valahogy igyekszem jelezni.

2020. júl. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az is nagy esés volt, de örülök, hogy vissza tudtad szerezni az elveszített értékeléseket!
2020. júl. 5. 08:16
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Köszi. :) Kedves tőled, hogy ezt mondod. :)


Tessék. Itt is van egy 50%-os, aki szerint nem hasznos, amit itt írtam. :) De nemcsak itt, újra megtalált, ahol megint szubjektíven az írásról írok, és ott is leértékelt.

Neki üzenem: Remélem, most csuda jól érzed magad!


Mindenkinek további kellemes, szép napot!

2020. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tartsunk össze... :D

Neked is szép napot/estét!

2020. júl. 5. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!