Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz a...

Szerintetek mennyire gáz a következő történet? Mármint nyilván az de akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hétvégén voltam fent bulizni kisvárosban. Azonban egyről a kettőre rámjött a cifraf.s.s ami miatt gyorsan el kellett vhol intézzem ha nem akarom telesz.rni a nadrágom. A kocsmák már zárva voltak. Találtam is egy aránylag sötét helyet, ahol elvégeztem, azonban jött 2 biciklis nagyon halkan. Direkt igyekeztem úgy pozicionálni hogy lehetőleg ne lássák, hogy mit csinálok, meg fel se ismerjenek. Nem szóltak semmit meg nem is röhögtek, szóval sztem nem vágták le, de azért néztek, hogy mit csinálok ott egyedül. Fontos megjegyezni, hogy egy padféleségen ültem, nem akartam leguggolni, mert azt nagyon levágós. xd Aztán mivel nem volt elegendő zsebkendő nálam, elsétáltam egy közeli kúthoz (kb 3 méterre volt), kimostam a s.ggem de erre megint jött 2 biciklis. -.-" Megjegyzem fél 4 volt már az idő, és gondolta volna a halál, hogy ezek ekkor fognak tekerni pont erre. Na de mit tegyek ha valaki felismert volna? Simán tagadjam le? xDD Én nem ismertem fel őket a sötét miatt, gondolom ők sem engem, de azért na. Nem lenne kellemes ha a falu azzal lenne tele, hogy láttak az utcán sz-rni xd
2020. júl. 12. 23:06
 1/1 anonim ***** válasza:

hát nálunk egyszer valaki egy méretes hurkát töltött az út közepére az éjjel

zsákfalu szóval majdnem a nap végéig egyben maradt

2020. júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!