Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok Romániában,,...

F.O.X peak kérdése:

Hogyan tudok Romániában,, Magyar Netflixet'' venni...? Mivel érzékeli hogy romániába vagyok és így csak román felíratokat add.

Figyelt kérdés

Hilyába írom be hogy Netflix. Hu, mert ki írja, hogy Netflix magyarország de amint rákapcsolok román lesz.

Hogy tudnám kijátszani ezt az egészet hogy romániába magyarnak vegyen a Netflix.

Megy az angol de kell a felírat s románul nem tudok.



2020. júl. 14. 20:27
 1/3 anonim válasza:
Letöltesz egy VPN. Pl Tunnel Bear és át állítod magyara és a google play-ben át váltasz egy másik fiókba és úgy töltöd le a Netflixet. És úgy regisztrálszé.
2020. júl. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam én is... De utánna nem váltja vissza románra?

Mert azért az sem lenne jó hogy ahányszor Netflixezni szeretnék annyiszor kéne VPNt használnom

2020. júl. 15. 14:38
 3/3 anonim válasza:
Geprol bongeszoben at tudod allitani a fiok nyelvet is. Nem tudom fejbol, hogy merre, de en angolra allitottam at szoval fix at lehet.
2020. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!