Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egyetemi diploma, de a...

Van egyetemi diploma, de a magyar érettségin megbuktam. Lehet így állásom Magyarországon?

Figyelt kérdés

Megbuktam a magyar emelt informatika érettségin, viszont sikeresen teljesítettem egy amerikai egyetem felvételi követelményeit. (Érettségihez hasonló teszt, nyelvvizsga, közép iskolás bizonyítvány). A későbbiek folyamán, ha itthon szeretnék munkát szükséges lenne az érettségi?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. júl. 16. 21:17
 1/10 DominikX válasza:
89%
Ha van egyetemi diplomád, akkor a középiskola mar senkit se érdekel, mert van egy magasabb végzettséged.
2020. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Előbb végezd is el azt az amerikai egyetemet, addigra majd kiderítjük.

Egyébként teljesen attól függ, hogy hol akarnál munkát vállalni.

2020. júl. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megvan 5 tárgyból az érettségid?Magyar,töri,matek,idegen nyelv+választott tantárgy megvan,és úgy nincs meg az emelt infó,vagy az emelt infó lenne neked az 5.tárgy?Ha igen,közeped nincs belőle?
2020. júl. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az emelt infó lett volna az 5., de sajnos nem sikerült és sajnos közepem sincs belőle. A többi hiába jeles, ez az egy nem sikerült.
2020. júl. 18. 02:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Értem.És ha letennéd közepen?Úgy szerintem lazán meglenne,nem sok idő letenni:)
2020. júl. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Le szeretném rakni, csak sajnos augusztus 15.én kezdődik az egyetem. Leghamarabb csak 4 év múlva tudnám, mikor vége az egyetemnek.
2020. júl. 19. 07:50
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Közben lehet, hogy feltalálják az online érettségit, és akkor Amerikából is menni fog. :)

Vagy legfeljebb megcsinálod akkor, amikor végzel az egyetemmel. Előtte úgyse fog kelleni semmire. Akkor meg majd azt a vizsgaidőszakot választod, amelyik kényelmesebb: tavasszal is meg ősszel is lehet érettségizni.

2020. júl. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Senkit se érdekel az éretségi.
2020. júl. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaidat😊
2020. júl. 20. 04:59
 10/10 EVA800 ***** válasza:
Nem
2022. máj. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!