Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szuleim nem szeretnek.....

A szuleim nem szeretnek.. hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Mindig megkapom, hogy jobb lenne ha meghaltam volna stb..

Kiskorom óta rossz a kapcsolatunk, és kicsúfolnak folyamat csak mert zárkozottabb vagyok , nem jovok ki a szobabaol es hogy mindig "depresszios, hulye " vagyok tanacsok?


2020. júl. 18. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Kor? Nem?
2020. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Figyelj, szerintem amint betöltöd a 18-at vagy elvégzed a gimnáziumot költözz el és ne keresd őket többet. Akár albérletbe akár egy baráthoz. Nagyon rossz lehet egy ilyen kapcsolatban élni úgyhogy azt hiszem ez a legjobb amit tehetsz.
2020. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szexuálisan zaklatnak? Mert ha ennyire utálnak, akkor nem értem minek tartanak, ha csak kieszed a hűtőt.

Tényleg azt gondolod, hogy a halálodat akarják?

2020. júl. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csoda hogy depressziós és zárkózott vagy, ha az emberek akiknek feltétlenül szeretniük és támogatniuk kéne, így állnak hozzád. Az segítene ha tudnál járni pszichológushoz. Ha az iskoládban van iskola pszichológus szeptemberben jelentkezz be, amint lehet.
2020. júl. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi az a "stb"?
2020. júl. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!