Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meztelen szeretnek aludni, de...

Meztelen szeretnek aludni, de nem felek, hogy a szuleim meglatnak, a szobamhoz nem adnak kulcsot es neha random bejonnek, azt meg nem akarom hogy meglassanak, de elmondani sem akarom ezt nekik mert furcsa lehet. Tippek?

Figyelt kérdés
2020. júl. 2. 22:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem félsz akkor mi a gond? Amúgy meg láttak már pucéran párszor.... Ebben a dögmelegben meg mi a fura a pucéran alvásban?
2020. júl. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem félsz, akkor mi ezzel a bajod??
2020. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
kozold veluk, aztan majd kopognak.
2020. júl. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem félsz akkor mivan?

Am meg mondd el nekik és hidd el kopogni fognak!

2020. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
De nem merek mert félek* szerintem így hangozhat a kérdés
2020. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem mindketten láttak már meztelen férfit életükben. Biztos nem éri őket trauma, hogy a saját szobádban ruha nélkül alszol. Az más lenne ha így terveznél flangálni a házban vagy ilyesmi.
2020. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
51%
Először is gyakorold a fogalmazást.
2020. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem véletlen elírhatta a kedves kérdező.


Szerintem nyugodtan megmondhatod nekik hogy a nagy meleg miatt képtelen vagy bármiféle ruhaneműben aludni ezért ne nagyon nyitogassanak be ha lehet, de nehogy azt mondd önmagában hogy légyszi ne gyertek be mert az hülyén nézhet ki.


Ha meg bele akarnak szólni hogyan aludj, akkor simán tojd le és vetkőzz le. Ebben a melegben én egy lepedőt vagy a takaróm huzatját szoktam magamra húzni, abban nem hinném hogy feltűnne nekik. Ha mégis, szerintem inkább ők fogják kellemetlenül érezni magukat amiért rád törtek.

2020. júl. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%

Ez attól függ hány éves vagy.

Ha még nagyon fiatal, akkor csak beszéld meg velük, hogy ezentúl kopogjanak - ami amúgy fura (hogy emiatt szólni kell), mert nekem is természetes hogy kopogok a gyerekeim szobája ajtaján mielőtt belépek és őket is erre tanítottam. Azt is mond meg nyugodtan, hogy meztelenül fogsz aludni ezentúl. Meleg van és úgy tényleg jó aludni.

Ha nem vagy már gyerek kategória, akkor meg egyszerűen mond, hogy a szobád ajtajához segítsenek megkeresni a kulcsot. Ha kérdezik minek kell, akkor mond, hogy azért, hogy ha be akarod zárni az ajtódat akkor legyen mivel. Nem kell magyarázkodnod hogy mégis minek akarod zárni a szobádat, egyszerűen fogadják el hogy mostantól már lesz ilyen és kész.

2020. júl. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%
Egyszerű. Elkezdesz meztelenül aludni, ha bemennek kopogás nélkül, ők fognak zavarba jönni és többet nem lesz ilyen.
2020. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!