Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nyugtalanít...

Jaggerswager kérdése:

Mit csináljak ha nyugtalanít a halál gondolata?

Figyelt kérdés

Még csak 18 éves vagyok, de folyamatosan nyugtalanít a gondolat higy mi lesz velem kesobb(sikerul e sok penzt keresnem,, eltartanom magam) illetve a halál gondolata.

Van hogy nemtudok elaludni hajnali 4-5ig..

Sokszor felmerul bennem hogy depressziós volnék?

Ez csak időszakos?

Hkgyan tudnam meg bekeltetni magam?



2020. júl. 21. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Fel kell dolgoznod az érzéseidet a temával kapcsolatban. Jó kezdete, ha leírod az ezzel kapcsolatos gondolataidat, amikor verbalizálod az automatikusan fejdbe ugró gondolatokat, képes vagy más szemszögből vizsgálni őket.

Ha ez megvan, kérdőjelezd meg az aggasztó gondok realisztikusságát. Van e valóság alapjuk? Tényleg megéri e ezen aggódni?

2020. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Éljél!
2020. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Aki megszületett, az meg is fog halni. Nincs kivétel. Ezen kár agyalni. Addig meg szóljon a szex, drog, r n'r.
2020. júl. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez nem depresszió, neked nincs semmi bajod! Teli vagy gondolatokkal, tett ággyal, bizonytalan vagy a jövőd miatt. Ez így teljesen termszetes. Előtted az élet, tanulj, dolgozz, hajrá!
2020. júl. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Élvezd az életet amig lehet... Fiatal vagy mèg előtted az èlet miert ne sikerülne a penzkereses ? Ha dolgozol meg lesz midnened.. Amugy meg sajnos az ember barmikor meghalhat.
2020. júl. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
26%
Én Jézusban találtam meg a biztonságot. :) Már nem félek a haláltól, mert Ő velem van.
2020. júl. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Édes isten... 4-5? Sürgősen szerezz be egy barátnőt... Bele is rokkantam volna ha ilyen hülyeségek miatt mint a halál ami természetes folyamat vége nem tudtam volna aludni
2020. júl. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Imádkozz, Isten kész megvigasztalni.
2020. júl. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ez engem is szokott nyugtalanítani.

Rajtam az segít, ha időnként egy listát írok arról, hogy mit szeretnék megcsinálni / megtanulni / elérni, és ezekre hajtok.

Van ilyen listám adott évekre, és az egész életemre vonatkozóan is.

Szóval, keress célokat.

2020. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem új kérdés, érdekelne, hogy javult-e a helyzet.

Jó esetben elmúlik, de ha tartósva szorongás, kérj segítséget, menj el pszcihológushoz.

A halálfélelem nem depresszió, pánikbetegség tünete, ami kezelhető.

2020. szept. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!