Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szülői aláírás hamisításból...

Szülői aláírás hamisításból lehet baj?

Figyelt kérdés
Szóval jogosítványt csinálok. Megcsináltam a KRESZ-t és az eü-t de a vezetést egy masik iskolánál szeretném folytatni ezért a jelenlegitől igényeltem egy átkérő igazolást ami tartalmazza az eddigi vizsgáimat és óráimat. A suli vezetője megkért, hogy jöjjek be, hogy elintézzük. 3 papírt kellett csinálnia amiket aztán elémtólt, hogy írjam alá. Mivel 17 vagyok szülői aláírás is kellett. Azt mondta, hogy azt a példányt amelyik náluk marad nyugodtan hamisítsam meg, ők úgyse foglalkoznak vele, és akkor már nem kell vele ott mégegy napot szarakodni. Miután aláírtam anya nevében, közölte, hogy véletlenül azt adta oda amit tovább kéne vinnem a masik suliba. Azt mondta, hogy ő nem fogja megegyszer kitölteni a lapokat, nyugudtan hamisítsam meg a többit is, már úgyis gyakoroltam. Megcsináltam...Leadtam a masik iskolában...Most egy fél órával utána azon kattogok, hogy biztos jó ötlet volt e. Bajba kerülhetek? Milyen következményekkel számoljak?

2020. júl. 23. 13:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem még soha nem csináltam ilyet szóval hihetőbbre is sikerülhetett volna az az aláírás
2020. júl. 23. 13:46
 2/5 A kérdező kommentje:
Nnna. Elmondtam anyának a szitut. Azt mondta: "Miről beszélsz? Hisz azt én írtam alá" :D De akkor is. Remélem nem lesz belőle baj...
2020. júl. 23. 14:03
 3/5 anonim válasza:
100%
Dehogy lesz
2020. júl. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha Anyád nem jelent fel érte, akkor más sem fog, nyugi!
2020. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyud tud róla akk senkit nem erdekel
2020. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!