Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tielvállalnátok olyan munkát,...

Tielvállalnátok olyan munkát, amit nem kimondottan csinálnátok szívesen, de nincs más ami tetszik és nagyon kellene a pénz?

Figyelt kérdés
Megváltozott munkaképességű lettem, néztem az ilyen fajta állás hirdetéseket, és azt kell hogy mondjam, nincs fent sok hirdetés, ami van az nem tetszik. Az ideális munka számomra a betanított munka lenne 4 órás, v könnyű fizikai v konyhai mosogatás lenne. De nem találok jelenleg ilyen állás hirdetést. Kinéztem egyet amit úgy 50%ban csinálnék szívesen, az parkfenntartás lenne, részmunkaidőbe és azt írták betanítanak. El vállaljam? Ezen filózok már egy ideje hogy jelentkezzek e rá, nemtudom. Mondjuk ez kint lenne a szabadban, nyáron a 30 fokba nemtudom hogy működne
2020. júl. 29. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Amíg nincs más addig elvállalnám, közben lehet keresgélni tovább , így mégis van egy kis bevételed.

Én is el vállalom a 3 műszakos melót mert kell a pénz de közben lesem a lehetőséget és ha tudok akkor váltok .

2020. júl. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!