Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szerttek ezekben, az...

Mit szerttek ezekben, az animékben?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
melyikekben ?
2010. aug. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ott van a vessző. (a diszkrimináció miatt) Egyáltalán nem találok semmi figyelemre méltót bennük. (Láttam már párat,nem csak úgy itélkezek.)
2010. aug. 6. 11:37
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jön ide a diszkrimináció? Amúgy a kérdésedbe nem kell vessző, helytelen.


Az animéket én sem szeretem, bár láttam egyet, ami tetszett, Death Note a címe. Egész jó kis sztorija van, ajánlom mindenkinek.

2010. aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Diszkrimináció:Hátrányos megkülönböztetés.
2010. aug. 6. 12:12
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is pont úgy vagyok, mint az utolsó válaszoló. A Death Note nagyon jó.

24/L

2010. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És mi köze van a hátrányos megkülönböztetésnek a vesszőkhöz meg az animékhez? Nem értem, fejtsd már ki légyszi.
2010. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A hangsúlyban, A vessző után egy kicsit felemeled a hangod,igy olyan provokativan hangzik. Érted?
2010. aug. 8. 11:37
 8/12 anonim ***** válasza:
Vannak jó animék. Példának okáért a Death Note, a Paradise Kiss, Nana, Kaleido Star... Amik elgondolkodtatnak. Rám az imént említett animék nagy hatással voltak.
2010. aug. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
de nem kell vessző, kérdezz meg egy nyelvtan tanárt. mondjuk így tetted volna fel akkor biztos kell: mit szerettek ezekben az animékben, a hulye japán rajzfilmekben?
2010. aug. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez mekkora baromság. Több okból is:


1) A kérdésbe nem kell vessző, teljesen helytelen. Ilyen nincs, hogy csak úgy a hangsúlyozás kedvéért ide-oda rakjuk a vesszőt.

2) A hátrányos megkülönböztetés azt jelenti, hogy valakit a bőrszíne, vallása, származása stb. alapján rosszabb elbánásban részesítünk. Ennek semmi köze nincs se az animékhez, se a vesszőkhöz :D

2010. aug. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!