Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Komoly kérdés, ne vicceljétek el!

Figyelt kérdés

Barátomnál vagyok, és van valami baj a vécéjükkel, nem öblít rendesen vagy mittudomén, mondta hogy csak óvatosan használjam.


Ő viszont dolgozik most még elég sokáig, nekem viszont kaksiznom kell eléggé.


Szerintetek használhatom a wct?


L/20



2020. szept. 9. 16:27
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
De tudod mit? Van egy ötletem. Megadod a címet, odamegyek és beleszarok, meglátjuk, mi történik.
2020. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, arra gondoltam hogy nem biztos hogy sikerul leobliteni dugulasveszely miatt.
2020. szept. 9. 18:17
 13/40 A kérdező kommentje:
De koszi a "megertest", kivanom hogy egyszer ti is keruljetek ilyen szituba.
2020. szept. 9. 18:21
 14/40 anonim ***** válasza:

Vagyis azt kívánod, hogy legyünk gyengeelméjűek? Sajnos ez agysejtek birtokában nem lehetséges.

De most mondd meg őszintén, mit vársz tőlünk. Már ha feltételezzük, hogy nem csak trollkodsz.

Azt ugye sejted, hogy nem látunk bele a te vécédbe innen a távolból. Ugye? Azt is gyanítod szerintem, hogy nem minden vécének mindig ugyanaz a baja, így aztán nem is lehet egy általános megoldást adni, ami mindig működik.

Tehát?

Elhangzott egy javaslat, húzd le, nézd meg, mi történik. Elutasítottad, mondván hogy az nem jelent semmit.

Ezek után mégis milyen jellegű tanácsot vársz tőlünk?

2020. szept. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg lemegy, mert ők is biztosan ott végzik a dolgukat, max ki kell dugítanod a WC-t.

Előtte öblítsd le, hogy nehogy előtted valaki rosszul húzta le és megalapozza a dugulást.

Miután elvégezted a dolgod, alaposan öblítsd le (itt valószínű a dugulás).


Nem tudom, miért kell leoltani, biztosan először van a barátjánál, az én barátoméknál is olyan a wc, hogy alaposan le kell húzni, mert dugulásveszélyes.

Már együtt lakunk, megszoktam, de teljesen megértelek.

20/L

2020. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

15os


Koszi a tanacsot, vegre egy megerto es jo szandeku valaszolo.


Igen, eloszor vagyok itt a baratomnal, ezert nyilvan uj keletu a problema, nem tudtam rola, csak ma delutan szolt, mielott elment dolgozni. En pedig nem szamitottam ra, hogy ramjon majd a kakilas.

2020. szept. 9. 18:44
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, feltűnt-e, de én már javasoltam, hogy öblítsd le, amiből egyből kiderül, mi a helyzet. Te pedig megértően és együttérzően leugattál, mint szódás a lovát.
2020. szept. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hívtad fel, hogy ő hogyan szokta ezt megoldani? Túl egyszerű lett volna gyk nélkül? 😂😂😂
2020. szept. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

17es


A stilus maga az ember, azzal voot a problemam, ahogy kozolted.

2020. szept. 9. 18:56
 20/40 A kérdező kommentje:
Persze, felhivni, nem akartam beegni elotte...
2020. szept. 9. 19:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!