Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha felfedeztem a...

Travis83 kérdése:

Mit tegyek, ha felfedeztem a világmindenség nagy titkát?

Figyelt kérdés

Egy olyan dolgot fedeztem fel, amit biztos vagyok benne, hogy nem lett volna szabad. Nagyon nem tudok együtt élni a gondolattal, hogy tudok róla. Ha viszont világgá kürtölném, gyökeresen megváltozna tőle az egész világ és ezt nem csupán szószerint kell érteni. Szóval erről nem szabad beszélnem, de magamban is lehetetlen egy ekkora leleplező információt tartanom.

Ti mit tennétek a helyemben?



2020. szept. 12. 22:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben kijózanodnék, kitisztulnék, beszedném a gyógyszereimet és újragondolnám a dolgot pár hét múlva
2020. szept. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
#11: Nem iszom és nem szedek semmiféle gyógyszert. A fejem olyan tiszta, mint egy kisbaba könnycseppe.
2020. szept. 13. 22:31
 13/19 anonim ***** válasza:
42%

"Elne higyétek"

Travis legalább (nagyjából) tud magyarul.

Bár egyre kevésbé mulatságos, amit ír, és még mindig nincs a humorban.

2020. szept. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#13: Nagyjából? Egy helyesírás versenyen gond nélkül legyőznélek. Nem csak téged. Bárkit. Ám, ha amolyan beszédcsata torna lenne, ott már nagy valószínűséggel alulmaradnék azzal a fránya ákcentüsömmal.
2020. szept. 13. 23:59
 15/19 anonim ***** válasza:

Valóban?

Akkor nyilván tudod, mi a hiba a "könnycseppe" szóval az írásodban.

Amúgy engem is érdekelne a világmindenség nagy titka, de nyilván nem fogod elárulni :-(

2020. szept. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Megtaláltad Hitler bunkerjét?
2020. szept. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

#15: Ez nem verseny. :)


#16: Az egy érdektelen hülyeség lenne ahhoz képest, amit én tudok. Amúgy érdekesség, hogy megálmodtam a dolgot és bármilyen hihetetlen volt, azonnal elgondolkodtatott. Utánajártam és megdöbbenve tapasztaltam, hogy ez nem csupán egy álom volt.

2020. szept. 14. 00:19
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz válaszolni, akkor legalábbis kétséges lesz az az állításod, hogy remek helyesíró vagy.

Akkor pedig, a többi írásod is figyelembe véve, erősen kétséges lesz a másik állításod is.

2020. szept. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
😂😂😂
2020. szept. 14. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!