Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 6 napja lőttek nekem Helixet....

Szőke Boglárka kérdése:

6 napja lőttek nekem Helixet. Ma váratlanul begyulladt. Ki vettem,le fertotlenitettem betadinnal és azzal apolom. Valami javaslat mit használják rá?

Figyelt kérdés

2020. szept. 21. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb szúrasd, ne lövesd. Hagyján, hogy a bőrt roncsolja, de ha rosszul sül el, nagyon csúnyán tönkre tudja tenni a porcot. És még csak nem is higénikus.

Ne szedd ki. Egyáltalán. Ne is nyúlj hozzá, ha ne muszáj, csak óvatosan tisztísd, igyekezz a lehető legalaposabb lenni, anélkül, hogy megrántanád az ékszert.

Én az octeniseptet szoktam ajánlani. Jól lehúzza a gyulladást, spay szóval könnyű használni is.

2020. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Esetleg a teafaolaj?
2020. szept. 21. 20:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy oldjam fel vízben és úgy? Vagy csak simán magában?
2020. szept. 21. 21:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel spray, simán magában fújd rá. A betadine-t és a teafa olajat lehet higítani, de mindhárom nem szükséges. Amíg be van gyulladva ne mozgasd, és semmiképpen ne vedd ki!
2020. szept. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor használom a teafaolajat hígítva, az elegendő? A pc hátulját még egyenlőre nem tettem vissza, azt már vissza tegyem?
2020. szept. 22. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!