Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen alap dolgok kellenek...

Milyen alap dolgok kellenek koliba?

Figyelt kérdés
Mik azok a dolgok amiket feltétlenül vinni kell magunkkal ha koleszba megyünk?

2020. okt. 18. 01:03
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Törölköző, főttkaja első és második napra, ruhák, víz, nasik, sampon, tusfurdo, mosogatoszer és szivacs, tányér, kanál, villa amivel a főttkajat eszed meg, válfa, papucsok, egyet zuhanyzashoz, másikat a koliban járkálni, olyan ruha amit kényelmes és a koliban tudsz hordani suli után. Laptop meg ilyesmi dolgokat én nem vinnék be mert felesleges. Most ennyi jutott eszembe hirtelen.
2020. okt. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

+ha elegge gány a párna, akkor azt is vigyél be, meg persze huzatokat is kell.

+ ágyhuzat mert ott nem kapsz.

2020. okt. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Első, szerintem kell a laptop, sok iskolai anyaghoz elengedhetetlen már, most arról nem volt szó, hogy középiskolai vagy egyetem kollégiuma.

Ami szerintem még elengedhetetlen, saját orvosságos doboz, amiben van fájdalomcsillapító, esetleg ragtapasz, hasfogó, ilyenek. Illetve mini varrókészlet, mert sosem lehet tudni, mikor lesz rá szükség, és nincs ott Anyu, hogy felvarrja a gombot.

2021. febr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudom, hány éves vagy.

Nem tudom, honnan jössz.

Nem tudom, milyen koleszba mész.


Egyet tudok: pálinka mindig legyen nálad!

2021. febr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Istenem!


Mennyit "emelkedett" az életszínvonal...!

Középiskolás és egyetemistaként 1956 és 1965 között voltam kollegista. Kaptuk az ágyat, paplant, párnát (mindkettőt huzattal, amit úgy emlékszem kéthetente (3?) cseréltünk. Középiskolából minden 3. héten szombaton mehettünk haza, a délig tartó tanítás jután. Vasárnap este 8-ra vissza kellett érni. A személyes dolgainkon kívül semmit nem kellett otthonról vinni. Ez volt az akkori valóság. A koli és a naponta háromszori fő étkezést + a tízórait fedeztük az ösztöndíjból.

2021. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Jaja, én meg mikor még barlangban laktam, nyílt tűzön sütöttem a mamutot.

Kit érdekel, mi volt 56-65 között? A kérdező kollégiumba készül, nem időutazásra.

Mein Gott!

2021. febr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as voltam, kíváncsi vagyok, miért lettem 0%-ra lepontozva. Mi a baj az egészségügyi dobozzal meg a varrókészlettel és a laptoppal? 5 évig voltam kollégista, nem a hasamra csapva írtam hülyeségeket, hanem valóban segítő szándékkal.
2021. febr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!