Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen alap szerszámok kellene...

Brnyrbk kérdése:

Milyen alap szerszámok kellenek egy motorosnak?

Figyelt kérdés

A barátom motorozik és arra gondoltam, hogy egy szerszámkészlettel lepem meg a születésnapján. Milyen szerszámok szükségesek? Esetleg tudnántok konkrét szerszámkészletet ajánlani?

Köszönöm a segítséget!



2020. máj. 11. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg ne mondd, hogy egy Simson vagy egy H2.
2020. máj. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 b1812567 ***** válasza:

Jó kérdés, minek örülne. Tételezzük fel, hogy szerelgeti is valamennyire, még ha nagyon alap dolgokat is.

Aminek hasznát veheti, az például imbuszkulcs vagy torx készlet, csavarhúzó készlet, villáskulcs készlet (villás-racsnis verzió különösen).

Ami fontos, hogy ne a leggagyibbat vedd, inkább kevesebb szerszámot tartalmazó készletet válassz ha a keret szűkös.

Persze segítene, ha tudnánk, mennyit szánsz rá, úgy konkrét tippet kaphatnál.


Pár ezrest szeretnél erre áldozni, akkor ápoló, tisztítószerekkel is meglepheted. Autósampon, műanyagápoló, mikroszálas kendők, minőségibb mosószivacsok, wax, spéci motoros tisztítószerek (motoros boltokban kapsz).

2020. máj. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is motoros vagyok, nemrég vettem egy Powerfix-es szerszámosládát a lidlből, motorra még sok is, olyan szerszámok is vannak benne amik a ház körűl is jól fognak, de motorra elég a kissebb is, én a Yamahámat egy szett imbuszzal és pár villáskulcsal megszerelem.
2020. máj. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Kombináltfogó és drót az kell.
2020. máj. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egy GSXR 1000-ről van szó. Azért gondoltam erre mert szerintem nem rossz ha ilyen "alap" szerszámok vannak nála motorozásnál. És gondolom később is hasznát veszi majd.

35000Ft körülig gondoltam.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2020. máj. 12. 12:56
 6/8 JulesTS ***** válasza:
Defekt javító kukac készlet, CO2 patronos "pumpa", univerzális bowden javító készlet, multitool, pár gyorskötöző, meg egy ragszalag. Ennyi bőven elég motorozás közben, ha ezek kevésnek bizonyulnak, akkor már régen rossz...
2020. máj. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A gyári szerszámok elég,25 éve,motorozom,nekem most , Kawa ZX10r van van gyári csomag az ülés alatt azt anyi.
2020. máj. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2020. máj. 19. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!