Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikortól beszél az ember?

Mikortól beszél az ember?

Figyelt kérdés
2020. okt. 21. 02:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában 1-3 éves kor között kezdenek el beszélni a gyerekek. Van, aki rögtön hoszabb-rövidebb mondatokkal kezdi, más hónapokig szótöredékeket hajtogat. De már jóval ezelőtt megértenek sok mindent és megértetik magukat a babák hangokkal és mutogatással. Olvasgasd a gyerekvállalás topikot, sok anyuka írja le, az ő gyereke mikor kezdett beszélni.
2020. okt. 21. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kb. 700 ezer éve.
2020. okt. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amióta megakarta ertettni magat a masik emberrel.
2020. okt. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kb. reggel nyolctól, miután megittam a kávémat.
2020. okt. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az elso kettőnek az ertelmes valaszt. Masodik! Arra gondoltam amire Te valaszoltal. Esetleg tudsz adni a témáról linket, ahol bovebben olvashatok? Előre is koszonom
2020. okt. 21. 09:52
 6/7 anonim ***** válasza:

"Masodik! Arra gondoltam amire Te valaszoltal."

Lenyűgöző. És mi lett volna, ha úgy teszed fel a kérdést, hogy az ne legyen négyféleképp értelmezhető? Nyilván túl bonyolult lett volna, de legalább megpróbálhatnál tisztességesen kérdezni, ha már érdekel valami. Mi ugyanis nem vagyunk gondolatolvasók, hogy kitaláljuk, mire is gondolsz valójában mikor kiírsz egy kérdést.

2020. okt. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Maradjunk a ketfele ertelmezesnel. A harmadik egy negyedik troll semmit se ertelmezett
2020. okt. 22. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!