Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az aliexpressz.hu normális...

Az aliexpressz.hu normális oldal vagy kamu? Csak mert a aliexpressz.com-ot ismerem, rendeltem is már onnan, illetve az alkalmazásról. De az aliexpressz.hu tök mashogy néz ki.

Figyelt kérdés

2020. okt. 24. 12:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hali,


Úgy járnak el, hogy írnak egy megkeresést az otp felé, akik írnak egy képeslapot a nyilvánvalóan pénzmosás elleni törvénynek is megfelelően jól működő ügyfelüknek. Aki persze sosem válaszol.


Egyébként jelenleg egy XIII. kerületi címen van a számla szerinti ügyfél.


Nekem 12.000.- HUF bánja.


Teszek feljelentést.


Kérdésem, valaki aki esetleg elöttem jár, leírná, hová jelentett már be, én hová írjak?


Köszönettel:

2022. máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 a rém válasza:

De jó, hogy rátok találtam, majdnem vásároltam a mikroelektronik.hu -n, de a termékkel kapcsolatos kérdésre sem jött válasz, így én is a domain tulajdonosra kerestem rá, majd a cégnév alapján találtam erre az oldalra!


fvaradi: sajnos ezt bebuktad, ez volt a tanulópénz, nem érdemes az üggyel foglalkoznod, mert sokkal többe fog kerülni. Pont ezért működnek ezek az átverős cégek

2023. ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 a rém válasza:
100%

ui: Természetesen magyar a tulajdonos Stalter Balázs

[link]


Van róla egy kellemes cikk is:

[link]

2023. ápr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Kamu, rendeltem tőlük, se áru, se pénz. 150HUF fogpiszkálót rendeltem próbaként :)
febr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Sziasztok! Én a mikroelektronik.hu miatt kerestem rá a cégre (hogy van egy "magyar" honlapnak, OTP-s számlával, brit címe, ez volt fura egyből). De örülök, hogy megtettem. Gyanúsan olcsók voltak, 600Ft az ami máshol 4-5000. Már tényleg senkiben és semmiben nem lehet megbízni a neten.
márc. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!