Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindenhol becsipogok a cipőmme...

Mindenhol becsipogok a cipőmmel? Megoldás?

Figyelt kérdés

vettem egy csizmátt de brutális, már nagyon idegesítő h mindenhol bejelez. sajnos ezt pont ilyen rohangálós-ajándékvásárlós-bevásárlós törtenetre vettem így nem tudom megcsinálni h félreteszem mert akkor most kidobtam egy szép kis összeget. már a cipőboltban többször próbálták kiütni..

:(



2020. dec. 2. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet végig mágnesezni a cipőt? Nekem a táskám volt ilyen, de egy boltban végighúzták minden oldalát a mágnes felett, és utána nem csipogott be többet.
2020. dec. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyes cipőknél láttam a talpbetét belső felére ragasztva az áruvédelmet. Remélhetőleg a csizmában is hasonló helyen és csak az egyikben van. Más megoldás nem nagyon létezik, mint megkeresni és kiszedni. Esetleg egy jó erős mágnes kárt tehet benne, nem tudom érzékenyek-e a mágnesre a lopás ellen alkalmazott eszközök.
2020. dec. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!