Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kpoperek csak én vagyok így...

Kpoperek csak én vagyok így ezzel ?

Figyelt kérdés
Ugye nemsokára lesz karácsony és a szüleim azt kérdezgetik , hogy mit szeretnék karácsonyra én azt mondtam , hogy kpopos dolgokat ( pulcsit , albumokat stb ) viszont azt mondják , hogy ilyen “hülyeséget” nem vesznek nekem főleg nem karácsonyra . Ti mit tennétek a helyemben ? 😣

2020. dec. 5. 17:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerencsére nincs ilyen problémám, mert nagykorú vagyok, és már akkor is az voltam, amikor kpop fan lettem, sosem kértem a szüleimtől ilyesmit, inkább megveszem magamnak. De nagyon valószínűnek tartom, hogy ők is hasonlóan reagáltak volna.


Azt még megértem, hogy albumot nem akarnak venni, feleslegesnek tartják, hiszen a zenéket manapság lehet online hallgatni, vagy letölteni. De a pulcsira talán rábeszélhetnéd őket. Csak mondd el nekik, hogy pulcsira alapból szükséged van, akkor már miért baj, ha a kedvenc bandád logójával van díszítve, utalj rá, hogy ez boldoggá tenne téged.

2020. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A pulcsira meg azt mondták hogy azt hogyan magyarázzák meg az öcsémnek ... 😔
2020. dec. 5. 18:24
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
#2 ezt most nem teljesen értem...
2020. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Azt mondják az nem normális ajándék és olyat nem tud hozni a “jézuska”
2020. dec. 5. 18:30
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Jézuska mindent tud hozni... Egyébként szerencsére nekem sincs ilyen gondom mint neked kérdező. Nem tudok segíteni sajnos....
2020. dec. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg kérdezd meg, hogy miért találják feleslegesnek. Akkor talán érvelhetnél és talán meggondolják magukat. Az én apám sose szerette, ha albumokat kértem, de mindig megvette, ezért nagyon is hálás vagyok neki, tavaly könyveket kértem és meg is említette, hogy végre valami normális :)

Sajnálom szüleid így állnak hozzá, főleg karácsonykor. Én nem szeretem győzködni szüleimet, ezért inkább magamnak vásárolok.

2020. dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Fura. a szüleid szemében mi az az ajándék ami nem hülyeség?
2020. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
9%

Kerjel pénzt azt utána el költheted arra a baromság ra amire akarod...

Őszintén sajna tényleg teljesen felesleges és értelmetlen kpop-os dolgokat karácsonyra kérni...

2020. dec. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

Én már nem vagyok kpopos, de abszolút megértem, én is benne voltam ebben az időszakban, ne aggódj, és az én szüleim is ugyanezeket hozták fel.


Nos, próbálj meg beszélni velük. Mondd el, hogy a pulcsi még egészen hasznos dolog is!

Az albumnak valóban semmi értelme, dehát basszus arra való a karácsony, hogy olyan dolgokat is kérjünk, amiket egyébként az év többi napján nem tennénk meg. Szerintem beszélj velük, szépen illedelmesen, tisztelettudóan, diplomatikusan, és ha megértik akkor fasza minden, ha meg nem, akkor se búslakodj.


Mondanám, hogy pár év, és úgyis mindegyik kpopos dolgod valószínűleg még annyira se lesz hasznos számodra, mint amennyire most az hinnéd, de nem mondom. Tudom, ha annak idején valaki ilyet mondott volna nekem, lenyakaztam volna :DDD



Valószínűleg a szüleid attól félnek, hogy pár év, és tényleg nem fogod használni őket. Mondd el nekik, hogy ez lehet, hogy valóban így lesz, de addig viszont nagyon boldog lennék, ha a birtokomban lennének ezek a dolgok, és egyébként is, karácsony van.

2020. dec. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért írjátok, hogy az albumok haszontalanok, a kedvenceidet támogatod velük, most tényleg annak nincs értelme, hogy azért rendeld meg, hogy csak hallgasd, mert az az interneten van fent, de azon kívül a kpop albumok nem haszontalanok.
2020. dec. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!