Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek normális?

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés

Tiszteletem!


Van egy lány osztálytársam aki bejön, de van egy gyerek aki annyira nyomul rá, hogy az nekem kinos (hozzáteszem hogy hányadék gyerek) látom a lányon hogy őt is zavarja de mégsem mondja hogy “Hagyjál már békén,szólok a tanárnak” engem addig nem zavart annyira amíg meg nem láttam hogy rá csapott a seggére.. nálam itt elpattant egy húr, de nem csináltam semmit. Szóval a kérdés, hogy ez normális? Miért nem álltok ki magatokért lányok? Miért nincs bennetek tartás?


2020. dec. 11. 00:50
 1/7 anonim ***** válasza:
A lány félhet is pl. Neked kellett volna odamenni, és orrba verni a hülyegyereket. Nem pedig itt okoskodni a szegény lányok helyett. Jó nagy málé lehetsz a valóságban is.
2020. dec. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen. Egyetèrtek az elözõ vàlaszolóval.

Plusz ha mèg be is jön az lenne a minimum hogy megvèded másoktól nem pedig csak nèzed ahogy mások nyomulnak rá.

Lehet az a lány fèl ès ezèrt nem mer szólni... De bezzeg senki nincs aki megvèdenè mert olyan van mint te aki csak nèzi.

2020. dec. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem kellet volna ki írnom gyk-ra

Nem tudjátok mi történt/történik valójában mert ezt nem lehet rendesen elmesélni/leírni. Annyit viszont el tudok mondani, hogy ha annyira zavarná a lányt akkor tenne ellene (aki “zaklatja” egy 20 kilós gyerek, egy k*rva madár tollal le lehetne ütni, ha látnám a lányon hogy annyira zavarná tennék ellene, de mivel semmi jelét nem látom ezért csak az jönne ki belőle ha közbe avatkoznék, hogy “szerelmes vagy uuriseten,mit szolsz bele nem a te dolgod” és olyan a lány aki meg mondja a magáét és szól a k*rva anyjának is ha baja van valakivel) szóval nincs semmi gond nem fél a lány, és nem tartják félelemben! Több oltást nem kérek köszönöm további szép napot!

2020. dec. 11. 17:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Elnézést kijavitanék mert most magam ellen beszéltem... nem úgy zavarja hogy már sírás küszöbén van, hanem idegesíti. Ha van kocka hasad (ami annak a gyereknek sincs se nekem) akkor annyiszor rá csaphatsz a seggére amennyiszer akarsz (ezért írtam a nincs bennetek tartást)
2020. dec. 11. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj. Te most nagyon egy kalap alá veszel mindenkit, igen kèpzeld van bennünk tartás, te szerettèl bele egy olyan lányba akibe szerinted nincs. A kèrdèsben egy olyan lány jött le aki fèlõs nem vèdi meg magát, a kiegèszitèsben már egy olcsónak lánynak irod le. Ha ez a vèlemènyed róla szerintem hagyd. Ès ha zavar valami szard le, ha nem tudsz ellene tenni, csak enyit tudok mondani rá.
2020. dec. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Látom valaki magára vette és nem olvasta el amit írtam...
2020. dec. 11. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez már èrtelmetlen esküszöm. Nem irtad sehol hogy tisztelet a kivètelnek, kèredztèl èn válaszoltam, de igen van bennünk tartás, èn kiállok magamèrt. Enyit a kèrdèsedrõl ès a legutóbbi vàlaszodról, ès amit irtam arra ez a válasz? Terelesz?.... Figyelj, hadjuk ezt az egèszet. Èrtelmetlen ez az alap kèrdès is. Kiirod hogy nincs bennetek tartás, meg hogy nálad elpattant a húr de nem csinálsz semmit.... szard le akkor, minek rágódsz ezen de komolyan? Fõleg úgy hogy közben leirtad olcsó lánynak akit egyèbkènt kedvelsz, azt a lányt állitólag nem is zavarja anyira de te azt látod hogy mègis , nagy szájú de mègsem szól...Ebbõl igazából azt lehet levenni mint amit az elõttem válaszoló irt neked.
2020. dec. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!