Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tesztek ha idegesek...

Mit tesztek ha idegesek vagytok a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Egy étterembe dolgozom és amikor nagy a hajtás elég ideges,feszült vagyok.Az a gond,hogy kevés a munkás és 2-3an végezzük azt a munkát amire azelőtt 6 munkás jutott. Jönnek a megrendelések utána mosogatni tisztán tartani a felületet, nagyon kidőlök utána.A szabadnapok miatt egy nap az egyik váltást teljesen egyedül kellett vinnem.

2019. aug. 30. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudsz tenni semmit. Max kilépsz. Amit én szoktam az inkább a szexuális kategóriába való.
2019. aug. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dúlok-fúlok és gyorsan összebarmolok mindent.
2019. aug. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyira hajts, amennyire megfizetnek, nem a te céged.
2019. aug. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A vendéglátás max ugródeszkànak jó.

Anno kínaiba dolgoztam, hogy gyorsan meglegyen jogsi+üzletvezetőim xD


Ember, azt nem akarod tudni mi volt ott.

Aludtam 4,5órát, de úgy hogy a pult mögötti folyosón volt a szobám.

Se ablak, se fűtés, 1 ágy. Felkelés, haj/fog/tusolás (mert estére vagyis hajalra elfogyott a melegvíz, vagy melegíthetted lábosba....) Start meló.

24 órából: 4,5 ó alvás, 15perc kelés-készülés, napi 0,5ó ebéd szünet, 15 perc vacsora. Az összes többi MUNKA.


2 hónap elég is volt...soha többet.


Művész léleknek egy ilyen munka maga a pokol xD de kellett sos be.


Tanfolyam indulása miatt.


Elviseled amíg kell. Valami puha dolgot verj szét izomból.

Nem tudom, hogy vagy vele, de én fáradtan nem tudtam ideges lenni, inkább csak "legyek túl ezen s odébb állok" gondolatok mentek át fejemen.


+Egy élet tapasztalatnak vettem.


Keress más utat, ahogy adódik, addig pedig kitartást!


Mint írtam tanfolyamra kellett s azóta hála égnek nyugi van s jól megy minden egyenesen a további célokig. 🙂


Ne hagyd, hogy bekebelezenek a monoton mindennapok. Építs ki kisebb, nagyobb célokat. S ne gyökösödj bele, ahogy a legtöbb ember, kiket látni élő pl-nak.

2019. aug. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kimegyek a közeli parkba.
2019. aug. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem éri meg tönkretenni magad egy meló miatt. Válts, ha úgy érzed, hogy ez nem oké. Ha a stressz állandósul, akkor menni kell.

Egyébként ha éppen ideges vagyok, akkor kimegyek és járok egyet. Szerencsére elég nagy a telephelyünk. Még kis pályakezdőként a főnököm is kitudott akasztani, volt hogy elmentem a telephely legtávolabbi csücskébe kisírni magam. Aztán visszamentem és csináltam a dolgomat, mint korábban.

2019. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!