Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemények?-Shawn Mendes

Vélemények?-Shawn Mendes

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kulturált csevegést szeretnék itt indítani. :) Érdekelne ki mit gondol Mendesről, a személyiségéről. Ha sejetetek valamit az aranyszívű-érzelmes srác felszín alatt, ne kíméljetek! :) (nem vagyok még MendesArmy, most kezdtem csak el a zenéit hallgatni, bár már régóta ismerem) Akiket nem érdekel a téma, kérlek jót vagy semmit!
2021. jan. 10. 18:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pontosan mire gondolsz? Most akkor jót vagy rosszat akarsz róla hallani? Ha szeretnéd privátban szívesen mesélek róla :)
2021. jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szia! Igazából minden jöhet. :) Legelső kérdésem az lenne, hogy mi volt az a nagy botrány, ami miatt sok rajongója megutálta? Hallottam róla, de storyt nem ismerem...
2021. jan. 15. 17:42
 3/15 Sjsjyj ***** válasza:
Imádom 😍😁
2021. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A botrány: Shawn 2013 körül nehány rasszista dolgot írt ki twitterre és ez előkerült sok évvel később. Véleményem szerint, ha rasszista volt (vagy most is az) nem számít, mert azt a néhány ezer éves bejegyzést leszámítva mindig kedves mindenkivel. Vagy legalább is látszatra jó példakép, aztán ki tudja.
2021. jan. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4-es. Nagyon szépen köszönöm, hogy megosztottad. Már nagyon kíváncsi voltam. Egyébként meg értem ezt az egész fogadjunk el mindenkit, de na. Ha valaki rasszistának születik nincs mit tenni vele. Nekem nem lenne vele bajom. Az utolsó mondatodon fennakadtam. Nekem is megformált a fejemben, hogy mennyit szinészkedik és milyen az igazi éne. Megnéztem a Netflixes dokumentum filmet róla, de hogy is mondjam...sokat nem tudtam meg.
2021. jan. 16. 14:44
 6/15 A kérdező kommentje:
Megfordult*
2021. jan. 16. 14:47
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezt soha nem tudhatjuk meg biztosra egy hírességről. És valóban nem mutat semmit az a netflixes dokumentum film, csak az új albumát és a párkapcsolatát promózza vele. Na a párkapcsolata szerintem egyértelműen színészkedés.
2021. jan. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7 Létezik? Pedig állítólag nagyon szeretik egymást, meg nem sokára megkéri a kezét is Camillának. Bár sokszor láttam képeket amiken együtt vannak, de valamiért egyikük arcán sem láttam azt a felhőtlen boldogságot. Max Camillán.
2021. jan. 17. 10:28
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, ezért is gondolom azt amit. Nagyon próbálják tökéletesenek beállítani a kapcsolatukat, közben rettenetesen életkedvtelen arcot vágnak minden nem beállított képen. De ez egy bonyolult téma, számtalan érv és ellen érv van benne. Talán nem itt nyilvánosan kellene beszélnünk róla, mert még a végén letámad az elvakult mendes army. :))
2021. jan. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Nagyon nem érdekel hogy ki támad le, mert úgy is vannak épeszű érveim, +mindenki gondolhat az amit, én szívesen elolvasom. :)
2021. jan. 17. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!