Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért érzem magam kellemetlenü...

Miért érzem magam kellemetlenül ha rosszul vagyok valahol?

Figyelt kérdés

A minap a bankban voltam, ahol távozáskor nagyon megszédültem, annyira, hogy azt hittem az ajtón sem találok ki, fel is döntöttem valami táblát. Ülve, ügyintézéskor semmi bajom nem volt, igaz nagykabátban ültem, maszkban, büdösben, melegben 40 percet, és amikor felálltam borzasztóan éreztem magam, majd megpróbáltam kijönni.

Annyira gáz volt, hogy elmondani nem tudom, emberek közé sem akarok menni többet, pedig csak egy rosszul lét. Sírni tudnék olyan kellemetlen volt. Valaki nyugtasson meg 🤣


2021. jan. 12. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A rosszullét mindig kellemetlen. A kabátot legközelebb még a várakozás alatt vedd le, így nem fogsz megsülni.
2021. jan. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen igaz. Pedig a rosszullét sajnos természetes dolog, ha valakit látok, hogy rosszul van, megszédül, inkább megijedek, minthogy kinevessem, de én mégis úgy érzem, hogy annnnnyira lejárattam magam 🤣
2021. jan. 12. 11:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, senkit nem érdekel, hogy rosszul voltál. Aki látta, az is 10 perc múlva elfelejtette. Amúgy szerintem senki nem szeret rosszul lenni sem nyilvános helyen, sem otthon egyedül. De emiatt nem kell befordulni, bárkivel előfordulhat. Ha segít, akkor elmesélem, hogy egyszer betegen kellett lemennem a boltba, és hazafelé végig fostam. Úgy értem szó szerint. Végigfostam az utcát, a lépcsőházat és a folyosót is. Nem volt szórakoztató, páran látták, de (ők átvitt értelemben) leszarták.:) Nem állt meg a Föld forgása, nem halt meg senki, el lehet felejteni az ügyet.

Menjél emberek közé, nehogy fóbiát építs fel magadban emiatt a kellemetlen eset miatt. Ja, még egy story! 14 éves koromban elájultam az iskolai ünnepségen, na az mókás volt!:) Én voltam a legmagasabb az osztályban, ezért borítottam az egész sort:) Úgy néztünk ki, mint az úttörő jelmezbe öltöztetett dominók.:) Tanulj meg nevetni a kínos helyzeteken, sokat segít.

2021. jan. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uhh igen, ez is kellemetlen lehetett, és köszi, segített! 😆
2021. jan. 12. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!