Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem izgalmasabbá a...

Hogyan tegyem izgalmasabbá a párkapcsolatunkat, szerelmünket?

Figyelt kérdés

Lehet h hülyén és gyerekesen fog hangzani, de megnéztem az Alkonyat 3 részét filmbe, és azon gondolkoztam hogy valójában a 2 főszereplő szerelmi kapcsolata annyira tartalmas, és nagyon izgalmas. Például a filmbe bemutatkozik az is h a szerelem miatt akár az életüket is odaadnák a másiknak.És a való életben egy párkapcsolatban nincsenek izgalmak.Nekem nagyon hiányzik az életemből főleg a szerelmi életemből.Sokat szoktunk pedig kirándulni és különböző dologkat ccsinálni, de valahogy hiányzik vmi más is. Hogyan tudnék valami izgalmat, különlegességet, ( romnatikát) vinni a párkapcsolatba.Úgy érzem h csak ez az izgalom hiányzik, h ki tudjuk fejezni a másik iránt a szerelmet, hogy áldozatot tudjunk érte hozni.De hogyan?

köszönöm előre a segítséget 19/l


2010. aug. 15. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Legyél vérfarkas, a pasid meg vámpír! :D

Am meg nedőljbe a filmeknek! :) Örüljetek egymásnak, és szervezzetek közös programokat! :) Nem lenne nagy izgalom ha mondjuk oda kéne adnod a vesédet a pasidnak, áldozat lenne. De nem kívánok nektek ilyen kalandokat! :)

2010. aug. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát nem igazán a vámpíros részre gondoltam :D:D ez az h nem olyan áldozatokat akarok hozni, hanem amibe az is szerepet játszon h bebízonyíthatom neki a szerelmet iránta.

Amúgy nem vagyok egy ilyen vámpírfüggő tipus, úgyértem h nem dőlökbe az ilyesmiknek mivel tudom tiszta ésszel gondolkodni, csak ahogy mondtam a 2 főszereplő kapcsolata nagyon megfogott.

2010. aug. 15. 00:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első vagyok újra... :)

A másodiknak nincsigaza! :) De nemtudom, menjel a pasiddal valahová, és smároljatok egészeste! :P NIncsjobb öteltem! :)

2010. aug. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem hinném h tini lennék de ezt inkább haggyuk...Csak a szerelmükre figyeltem fel h milyen izgalmas.
2010. aug. 15. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!