Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tud majd az a chip, amit...

Mit tud majd az a chip, amit a vakcinával együtt oltanak bele a naív emberekbe? Blokkolhatja az agyi kapacitást is?

Figyelt kérdés

2021. jan. 20. 19:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
Megnyugtathatlak,neked ettől nem kell tartanod,úgylátszik a tiéd már így is blokkolva van.
2021. jan. 21. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 veterán vas ***** válasza:
85%

Azt mondod, hogy 30 mikrogram COVID vakcinába (mert ekkora egy adag) belefér egy olyan chip, ami tartalmaz nyomkövetőt, adatleolvasót, agykapacitás blokkolót, memória törlőt, vallási és politikai átképző programot..... és még ki tudja mi egyebet?

Ráadásul mindez oldott állapotban?


Atyaég így le vagyok maradva? :D

2021. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%

Megkérdezném, minek chip, amikor a kezedben van az okostelefon kamerával, mikrofonnal? Az utcákon, magánházakon, autókban kamerák? Semmiféle chip nem kell hozzá, hogy aki akar, mindent tudjon rólad, és manipuláljon.

Például az a csoport, aki elhitette néhány agyatlan hülyével, hogy a vakcinában chip van...

2021. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
84%

Az nem tudom, kinek tűnt fel, hogy a sok megfigyelő kamera miatt egyre többen kezdtek maszkot hordani, hogy ne legyenek felismerhetőek, követhetőek.

Most, hogy mindenkit kérnek a maszkviselésre, bezzeg pont kik nem hordják...? :D

2021. jan. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
85%
Én úgy látom van akinek már chip se kell mert tovább nem tudna már az agyi kapacitása csökkenni.
2021. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!